فرهنگ و هنر

فارس من| اجرای «سلام فرمانده» طی دهه کرامت در جمکران/ روحی: برنامه‌ای در ١۴ خرداد نداریم

فارس من| اجرای «سلام فرمانده» طی دهه کرامت در جمکران/ روحی: برنامه‌ای در ١۴ خرداد نداریم

 به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت یولن، این روزها اجتماعات «سلام فرمانده» در شهرهای مختلف کشور نماد عشق و ارادت مردم و به خصوص دهه نودی‌ها و دهه هشتادی‌ها به امام زمان (عج) شده است.

 

اجرای سلام فرمانده در جمکران

مخاطبان یولن در سامانه تعاملی فارس من، دو پویش و مطالبه برای اجرای این سرود و اجتماع دهه نودی‌ها و دهه هشتادی‌ها در مسجد جمکران اینجا  و در حرم امام خمینی(ره) در روز ١۴ خرداد اینجا   ثبت کرده‌اند.

اجتماع هزاران نفری سلام فرمانده در جمکران برگزار شود

آنها در خصوص مسجد جمکران نوشتند: «پویش مطالبه اجرای چند صد هزار نفری سلام فرمانده در صحن بزرگ مسجد مقدس جمکران را پیگیری کنید.

از مسئولین فرهنگی قم و جمکران تقاضا داریم سلام فرمانده را در مسجد جمکران هم برگزار کنند.»

اجرای سلام فرمانده طی دهه کرامت در جمکران

براساس پیگیری‌های خبرنگار یولن، مسئولین چند نهاد فرهنگی قم و مسجد مقدس جمکران درحال برنامه‌ریزی و تدارک برای اجتماع «سلام فرمانده» در ایام دهه کرامت در این میعادگاه منتظران ظهور هستند.

«سلام فرمانده» ١۴ خرداد در حرم امام خمینی (ره) اجرا شود

مخاطبان یولن در خصوص اجرای «سلام فرمانده» در روز چهاردهم خرداد نوشته‌اند: «شایسته است تا زمینه لازم فراهم شود تا در روز ١۴ خردادماه امسال نوجوانان دهه نودی سرود سلام فرمانده را در مراسم ارتحال امام (ره) اجرا نمایند.»

١۴ خرداد برنامه‌ای نداریم

ابوذر روحی، مداح اهل بیت و خواننده این سرود به خبرنگار مسجد و هیأت یولن گفت: برای اجرای برنامه در این روز باتوجه به سالروز رحلت امام خمینی (ره) برنامه‌ای نداریم.

برنامه ملی «سلام فرمانده» در وسیع‌ترین شکل ممکن، پنجشنبه گذشته با حضور ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. پیش از آن این سرود در نقاط مختلفی چون نمایشگاه کتاب تهران (مصلی امام خمینی)، قطعه ۴۰ بهشت زهرا، میدان شهدای مشهد مقدس و … اجرا شده بود.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا