آذربایجان شرقی

فرود نخستین پرواز آنادولوجت در فرودگاه تبریز/ خط پروازی جدید بین تبریز و آنکارا

به گزارش یولن از تبریز، با فرود نخستین پرواز شرکت هواپیمایی آنادولوجت از آنکارا به فرودگاه شهید مدنی تبریز، یک خط پروازی جدید با حضور شرکت آنادولوجت ترکیه که از زیرمجموعه‌های شرکت ترکیش ایر است، به خطوط پروازی و شرکت‌های هواپیمایی فعال در فرودگاه شهید مدنی تبریز افزوده شد.

رامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی یکشنبه در مراسم راه‌اندازی این خط پروازی اظهار داشت: با افتتاح این خط پروازی در حال حاضر یکشنبه هر هفته پروازی بین تبریز و آنکارا توسط شرکت آنادولوجت انجام خواهد شد.

وی، برقراری این خط پروازی را در کاهش مشکلات تردد مسافران از مسیرهایی چون فرودگاه مهرآباد و یا فرودگاه استانبول بسیار مؤثر عنوان و تصریح کرد: در صورت استقبال مسافران، آمادگی افزایش این پرواز تا سه روز در هفته را داریم به‌طوریکه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این پروازها ساعت ۲۳:۱۵ روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه وارد فرودگاه تبریز خواهد شد و در ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز بعد به سمت آنکارا پرواز خواهد کرد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به پروازهای خارجی این فرودگاه اشاره کرد و گفت: هم اکنون پرواز مسیر استانبول از فرودگاه تبریز توسط شرکت‌های هواپیمایی ترکیش، آتا، ایران ایرتور و معراج انجام می‌پذیرد و علاوه بر این مسیر آنکارا، ازمیر و ایروان نیز از دیگر مقاصد خارجی فرودگاه شهید مدنی تبریز هستند و امیدواریم در صورت حل مشکل کرونا و فراهم شدن شرایط لازم، پرواز تبریز – باکو نیز به این مقاصد اضافه شود.

طوفان هبوک، سرکنسول ترکیه در تبریز نیز در این مراسم برقراری خط پروازی جدید تبریز – آنکارا را تسهیل گر ارتباطات بین ۲ شهر و البته مسافران ۲ کشور به‌ویژه در بخش‌های تجاری و اقتصادی دانست و نسبت به افزایش این ارتباطات در آینده و تحکیم و توسعه روابط حسنه فی‌مابین ابراز امیدواری کرد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۵/س


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا