سلامت

قبل از دولت سیزدهم واکسن سیاسی شده بود/ برخی‌ها واکسن را به FATF گره زده بودند

قبل از دولت سیزدهم واکسن سیاسی شده بود/ برخی‌ها واکسن را به FATF گره زده بودند

به گزارش روز سه شنبه یولن از وبدا، بهرام عین‌اللهی افزود: قبل از شروع دولت فقط ۱۸ میلیون دز واکسن تزریق شده بود، زمانی که دولت روی کار آمد روزانه ۵۰ هزار مبتلا، ۸ هزار مریض بدحال و بیش از ۷۰۰ نفر از هموطنان ما جان خود را از دست می‌دادند. مردم در خانه‌های خود قرنطینه و روحیه مردم بسیار بد و کسب و کارها تعطیل شده بود.  

وی با اشاره به اولین دیدار کابینه دولت سیزدهم با رهبر معظم انقلاب، گفت: اولین تاکید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در شروع دولت به ما  مدیریت فوری مسئله کرونا و واکسیناسیون عمومی بود و ما این مهم را در دستور کار خود قرار دادیم.  

وی با اشاره به نقش مساجد در ابتدای انقلاب و تربیت جوانان باانگیزه و انقلابی، اظهارداشت: ابتکار دولت برای سخنرانی وزرا در مساجد باعث شد سنتی فراموش شده  با همتی که صورت گرفت، مجددا احیا شود.

عین‌اللهی یادآور شد: مساجد طبق فرمایش امام(ره) دارای نقش و اثرگذاری ویژه ای بوده و هستند؛ چرا که مسجد پایگاه ارتباطی مهمی بین مردم و دولت است. دولت سیزدهم  اقبال ویژه ای به مساجد دارد و مساجد همواره سنگری مهم در  انقلاب از ابتدای آن بوده و خواهد بود.  

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: مساجد باید محلی باشند که خدمتگزاران دولت در هر رده‌ای گزارش خود را ارائه و از مردم برای اداره بهتر امور استمداد بطلبند.  

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا