کرمان

ماجرای رد رشوه ۵ میلیارد ریالی توسط قاضی سیرجانی/پیشنهاد ۴۲ سکه از سوی متهم برای انحراف مسیر پرونده

ماجرای رد رشوه ۵ میلیارد ریالی توسط قاضی سیرجانی/پیشنهاد ۴۲ سکه از سوی متهم برای انحراف مسیر پرونده

به گزارش یولن از کرمان، یدالله رئیس کل دادگستری استان کرمان از رد رشوه ۵ میلیارد ریالی (۴۲ سکه تمام بهار آزادی) توسط قاضی پاک‌دست سیرجانی خبر داد و گفت: در این رابطه فرد رشوه دهنده نیز دستگیر شده و جهت بررسی زوایای موضوع، تحت قرار بازداشت موقت به سر می‌برد.

وی افزود: با ارجاع پرونده‌ای با عناوین اتهامی انتقال مال غیر( ۲۵ درصد از عایدات معدن سنگ آهن)، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع و تبانی برای بردن مال غیر به دادسرای سیرجان و عدم نتیجه بخشی تلاش‌های برخی افراد به منظور جلوگیری از تکمیل مراحل رسیدگی به این پرونده، مراتب در شعبه ۱۰۱ مورد رسیدگی قانونی قرار گرفت.

موحد خاطرنشان کرد: در حین رسیدگی به این پرونده، فردی با مراجعه به شعبه و اعلام حضور خود از طرف متهمان پرونده، قصد داشت با اعمال نفوذ و دادن رشوه ۵ میلیارد ریالی به دادرس مربوطه، مسیر پرونده را منحرف سازد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان ادامه داد: در این رابطه، قاضی مربوطه ضمن اعلام مراتب به حفاظت و اطلاعات دادگستری و سپس با استقرار تیم عملیات حفاظت و اطلاعات دادگستری استان کرمان فرد رشوه دهنده دستگیر شد و در حال حاضر جهت بررسی زوایای موضوع، تحت قرار بازداشت موقت به سر می‌برد.

موحد وجود قضات پاکدست را از سرمایه‌های عظیم دستگاه قضایی دانست و تاکید کرد: قضات و کارکنان خدوم، انقلابی و جهادی مایه افتخار دستگاه قضایی است.

انتهای پیام


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا