کردستان

مسوولان خدمات نظام را به مردم اطلاع‌رسانی کنند

مسوولان خدمات نظام را به مردم اطلاع‌رسانی کنند

به گزارش خبرگزاری یولن از سروآباد، حسن زارعی در جلسه شورای اداری این شهرستان با انتقاد شدید از عملکرد مدیران و مسوولان گفت: متاسفانه اقدامات و عملکرد دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی آنچنان که باید و شاید در فضای مجازی و در بین مردم اطلاع‌رسانی نمی‌شود.

فرماندار سروآباد افزود: اگر در یک روستای دورافتاده برای مدت ۱۰ دقیقه برق یا آب یا گاز قطع شود آنچنان در فضای مجازی و در محافل عمومی شایعات و جوسازی‌های بی‌مورد می‌شود که باعث ایجاد حاشیه و خوراک رسانه‌ای برای دشمنان نظام می‌شود.

وی تاکید کرد:‌ مهمترین وظیفه و رسالت مدیران بیان عملکرد و اقدامات و خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در بین مردم و فضای مجازی است بایستی همه اقدامات دولت و خدمات به درستی اطلاع رسانی شود.

فرماندار سروآباد افزود: در هفته گذشته عملیات گازرسانی به دو روستا که تنها ۲۵ خانوار جمعیت داشتند به اتمام رسید و عملیات گازرسانی به آخرین روستای سروآباد هم آغاز شده و در سال آینده تمام روستاهای شهرستان به گاز طبیعی متصل می‌شوند و ضریب نفوذ کار در این شهرستان به ۱۰۰ درصد می‌رسد.

زارعی ادامه داد: این خدمات‌رسانی و ایجاد آرامش و آسایش برای مردم اطلاع‌رسانی شود که دولت و نظام تمام عزم خود را برای خدمت رسانی بی‌منت به مردم جزم کرده است.

وی بر لزوم تکریم ارباب رجوع نیز تاکید کرد و گفت: مردم ولی‌نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و امروز وظیفه مدیران و مسوولان این نظام خدمتگزاری صادقانه و بی‌منت به مردم است و هیچ کسی نباید با ارباب رجوع برخورد بدی داشته باشد و باید در حد توان خود و با احترام پاسخگوی ارباب رجوع باشد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد نیز در ادامه این جلسه گفت: خدمتگزاری به مردم و در خدمت مردم بودن یک وظیفه دینی و شرعی و قانونی برای همه مدیران و مسوولان است.

شیوا قاسمی‌پور با اشاره به افتتاح پروژه توسعه باغات دهکانان گفت: این پروژه که با اعتباری بیش از ۳۷۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید یکی از خدمات و اقدامات ارزشمند و بسیار مهم دولت در شهرستان سروآباد است که باعث ایجاد اشتغالزایی و درآمد پایدار برای این شهرستان است.

وی افزود: این پروژه ۶۰۰ هکتار از باغات منطقه را تحت پوشش قرار می‌دهد و ضمن ایجاد اشتغالزایی بسیار خوب توسعه شهرستان را رقم خواهد شد که با پیگیری‌های مستمر و تلاش شبانه روزی مسوولان ارشد شهرستان و استان به سرانجام رسید.

وی تاکید کرد: امروز همه ما در امنیت و آرامش به سر می بریم و همه جهان به قدرت و عزت و افتخار ملت ایران غبطه می‌خورند و در آرزوی این امنیت و آرامش ما هستند و این امنیت و آرامش به راحتی به دست نیامده است بلکه به برکت خون پاک شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم شده و باید قدردان آن باشیم.

انتهای پیام ۲۳۳۰/۷۶


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا