فرهنگ و هنر

مهلت ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تمدید شد

مهلت ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تمدید شد

به گزارش یولن، ستاد برگزاری سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به استقبال و درخواست ناشران، مهلت ثبت‌نام برای حضور در این دوره از نمایشگاه را تا ۲۱ فروردین ماه تمدید کرد.

ناشران متقاضی حضور در «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

طبق آمارهای اولیه تاکنون بیش از ۲۰۵۰ ناشر برای حضور در این دوره از نمایشگاه ثبت‌نام اولیه کرده‌اند که از این تعداد ۱۲۳۱ ناشر در بخش فیزیکی و ۸۲۱ ناشر متقاضی حضور در بخش مجازی هستند. ضمناً ناشران بخش فیزیکی همزمان در بخش مجازی نیز حضور خواهند داشت.

«سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا، به دو شکل فیزیکی از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه در محل مصلای امام خمینی (ره) و مجازی در سامانه نمایشگاه به آدرس ketab.ir برگزار خواهد شد. ناشران در این نمایشگاه در یک درگاه ثبت‌نام می‌کنند و هر ناشر مجاز است با توجه به ضوابط و مقررات نمایشگاه در هر دو شکل نمایشگاهی (فیزیکی و مجازی) یا صرفاً در شکل مجازی شرکت کند.

به منظور تحقق عدالت فرهنگی، دسترسی همه مردم کشور به کتاب و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، ناشرانی که در بخش فیزیکی «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» به صورت حضور مستقل یا ثبت‌نام موقت اقدام کرده‌اند در نمایشگاه مجازی کتاب نیز شرکت داده خواهند شد.

ثبت‌نام این دسته از ناشران در شکل مجازی به صورت پیش‌فرض انجام خواهد شد. همچنین ناشرانی که در نمایشگاه فیزیکی، نمایندگی اعطا کرده‌اند باید در شکل مجازی به صورت جداگانه ثبت‌نام کنند و ناشرانی که تمایل به شرکت در این دوره از نمایشگاه به صورت فیزیکی ندارند می‌توانند صرفاً در شکل مجازی شرکت کنند.

امسال مبنای عرضه کتاب برای فروش در شکل فیزیکی این دوره از نمایشگاه، کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۷ به بعد و در شکل مجازی کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۱ به بعد است.

ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز پاسخگویی «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» با شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ تماس برقرار کنند.

انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا