سیاسی

موشک های ایران در آسمان بیت المقدس /اسرائیل، آژیر خطر را به صدا در آورد /صدای انفجار به گوش می رسد

موشک های ایران در آسمان بیت المقدس /اسرائیل، آژیر خطر را به صدا در آورد /صدای انفجار به گوش می رسد

به گزارش خبرگزاری یولن، ساعاتی پیش حمله گسترده پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه اهدافی در سرزمین‌های اشغالی آغاز شد. هر چند که هنوز به صورت رسمی جزئیاتی درباره این حمله پهپادی اعلام نشده است اما، بنابر آنچه که در کانال‌های تلگرامی گفته شده، موشک‌های سپاه از شیراز، ارومیه، تبریز و اصفهان شلیک شدند.

همچنین تاکنون در ۲۷۲ نقطه از اسرائیل از جمله در تأسیسات هسته‌ای دیمونا صدای آژیر خطر به صدا در آمده و انفجارهای متعدد در سراسر اسرائیل و کرانه باختری شنیده می‌شود.

ارتش اسرائیل نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است: «دقایقی پیش ایران چندین موشک [کروز] از خاک خود به سوی اسرائیل شلیک کرده و از شما می‌خواهم که در حالت آماده‌باش باشید و بر اساس دستورات فرماندهی جبهه داخلی عمل کنید. هر منطقه‌ای تهدید شود، آژیر خطر آن را اعلام می‌کند. یادآوری می‌کنم که فارغ از مکان تهدید، شما به منطقه امن بروید و حداقل ده دقیقه آنجا بمانید. هم‌اکنون جنگنده‌ها در آسمان هستند و آماده مقابله با تهدیدات هستند شاید صدای انفجار یا اصابت موشک‌ها را بشنوید.»

همچنین شبکه خبری سی.ان.ان هم اکنون در حال پخش تصاویری از آسمان بیت المقدس است که موشک های ایرانی از فراز آن عبور می‌کنند. نیک رابرتسون، خبرنگار سی.ان.ان حاضر در بیت المقدس در حال گزارش دادن درباره عملکرد جهت حرکت موشک‌ها و نحوه عملکرد گنبد آهنین اسرائیل است.

۲۷۲۱۵

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا