کرمان

نظارت بر بازار لازمه موفقیت طرح اقتصادی دولت است

نظارت بر بازار لازمه موفقیت طرح اقتصادی دولت است

به گزارش یولن از سیرجان، حجت‌الاسلام سید محمود حسینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر سیرجان با قدردانی ازنیروهای سپاه و اطلاعاتی در خصوص کشف بیش از ۳۵ هزارتن کالاهای اساسی به ارزش  ۱۵۰۰ میلیارد تومان از محتکران و قاچاقچیان اظهار کرد: در همین راستا و در اجرای طرح تحول اقتصادی عده‌ای هم قصد آشوب و نا آرامی در کشور را داشتند که توسط نیروهای اطلاعاتی شناسایی و این توطئه و دسیسه دشمن هم ناکام ماند.

وی ضرورت نظارت بر بازار در اجرای این طرح را یکی از اصول اساسی عنوان کرد و گفت: اجرای طرح مردمی‌سازی توزیع عادلانه یارانه‌ها برای اقتصاد بیمار کشور یک ضرورت بود، اما نظارت دقیق بر بازار توسط مدیران و مسؤولان ضروری‌تر و لازمه موفقیت این طرح ملی است.

خطیب جمعه سیرجان از مردم هم خواست که ضمن نظارت بر قیمت کالاها چنان‌چه گران‌فروشی و احتکاری مشاهده شود اطلاع دهند و قطعا در طرح تحول اقتصادی با مفسدان اقتصادی برخورد قاطع می‌شود و امیدواریم اجرای این طرح مایه خیر و برکت و بهبود وضعیت معیشتی مردم شود.

امام جمعه سیرجان پیروزی حزب‌الله و مقاومت را در انتخابات لبنان مایه خشنودی وخوشحالی مسلمانان دانست و گفت: بار دیگر مردم لبنان ثابت کردند که در برابر تمامی فتنه‌ها و توطئه‌های صهیونیستی آمریکایی و نقش فتنه‌انگیز برخی سفارت‌های حکام عربی، عزّتمند و با صلابت هستند و علی‌رغم شرایط سخت اقتصادی و امنیتی، مقاومت با اکثریت آراء پیروز شد.

حسینی به مشکل و معضل کاهش جمعیت در ایران اسلامی پرداخت و تصریح کرد: امروزه فرصت طلایی افزایش جمعیت در اختیار جامعه قراردارد اگر از فرصت باقیمانده به درستی استفاده شود، دغدغه کشور از نظر سالمندی و جمعیت ایران م می‌شود و باید شرایط ازدواج آسان و تشویق جوانان به ازدواج شتاب بیشتری گیرد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۵/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا