کرمان

نواختن زنگ انقلاب در مدارس کرمان

نواختن زنگ انقلاب در مدارس کرمان

به گزارش یولن از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی امروز در آیین نواختن زنگ انقلاب در مدرسه خیرساز حضرت خدیجه (س) اظهار داشت: در آستانه چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و آن را جشن می‌گیریم.

علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه مردمی که چنین انقلاب اسلامی را رقم زدند، مردمی عظیم‌الشان، فداکار و عزیز هستند، افزود: دانش‌آموزان در همه صحنه‌های  انقلاب خوش درخشیدند و  نقش قابل توجهی در حفاظت، حراست و در پیروزی انقلاب داشته و دارند.

وی افزود: دانش‌آموزان در جنگ تحمیلی در جبهه‌های حق علیه باطل حضور دارند و در عملیات‌های مختلف حضور  پررنگی داشتند و جان خود را فدای انقلاب کردند و شربت شهادت نوشیدند.

علیدادی‌سلیمانی بیان داشت: نه‌تنها در جنگ تحمیلی بلکه هر جا نظام و انقلاب نیاز به حمایت دارد، دانش‌آموزان در خط مقدم قرار دارند و پیشاپیش آنها معلمان که در تربیت دانش‌آموزان نقش کم‌نظیر و بی‌بظیری ایفا می‌کنند، حضور  دارند.

عدالت آموزشی مهمترین دستاورد انقلاب است

رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تبریک فرا رسیدن  چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: زنگ انقلاب اسلامی ایران در همه‌ی مدارس استان با حضور مردم و مسئولان  همزمان با ورود تاریخی امام خمینی(ره) در مدارس استان طنین‌انداز شد.

وی با تاکید بر برگزاری جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدارس، بیان کرد: معلمان نقش موثری در انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران به نسل جوان دارند.

رضایی با بیان اینکه در نهایت بعد از ۱۴ سال تبعید پایداری، استقامت، شکوه و عظمت امام خمینی(ره) جواب داد و امام در دوازدهم بهمن ۱۳۵۷ وارد کشور شد، بیان کرد: مردم ایران که تشنه عدالت و نهادینه شدن ارزش‌ها بودند، امام را با آغوش باز و استقبالی بی‌نظیر پذیرفتند و در نهایت انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن به پیروزی رسید.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری «دهه فجر مظهر، شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است» خاطر نشان کرد: عدالت آموزشی و نصیب برابر آموزشی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

سردار سلیمانی نماد عظمت انقلاب است

علی زینی‌وند استاندار کرمان نیز اظهار داشت: در طول دهه فجر باید خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای امیدآفرینی در بین مردم تشریح شود و همه مسئولان در همه شهرستان‌ها با برگزاری جشن‌ها خدمات نظام را به مردم اعلام کنند.

وی بیان کرد: باید خدا را شکر کنیم در انقلاب اسلامی ما زمینه‌ای فراهم شده تا هر کسی اراده کند زمینه رشد و شکوفایی و خدمت به مردم فراهم شود و نمونه بارز آن  سردار سلیمانی عشایرزاده‌ای است که نماد عظمت انقلاب اسلامی برای بروز استعدادها و پرورش قهرمانی محسوب می‌شود، که مایه افتخار بشریت و نسل‌های آینده است.

استاندار کرمان عنوان کرد: امیدواریم در دل نسل‌های جوان و دانش‌آموزان سردار سلیمانی‌ها و منش سردار سلیمانی‌ها برای خدمت به بشریت تربیت شود.

انتهای پیام/۸۰۰۱۸/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا