اردبیل

نیکزاد: بیش از ۹۰درصد مردم به صداقت اخبار خبرگزاری فارس اعتقاد دارند

نیکزاد: بیش از ۹۰درصد مردم به صداقت اخبار خبرگزاری فارس اعتقاد دارند

به گزارش خبرگزاری یولن از اردبیل، علی نیکزاد در نشست با قائم‌مقام و عوامل خبرگزاری یولن اظهار کرد: اعتماد مردم سرمایه اصلی خبرگزاری یولن است و بیش از ۹۰درصد مردم به صداقت اخبار این خبرگزاری اعتقاد دارند.

عباس درویش توانگر، قائم‌مقام خبرگزاری یولن نیز در این نشست با اشاره به آمار بیش از ۱۰میلیونی حامیان سوژه‌های «یولن من» خبرگزاری یولن بیان کرد: در این سامانه بستری فراهم شده تا مسائل و مشکلات جامعه توسط مردم در خبرگزاری یولن گزارش و با افزایش حمایت‌ها از سوژه مدنظر مخاطبان، خبرنگاران خبرگزاری مسؤولیت پیگیری از مسؤولان مرتبط برعهده می‌گیرند و تا رفع آن سوژه و مشکل تلاش می‌کنند.

دشمن با تزریق اخبار مأیوس‌کننده به‌دنبال ضربه زدن به کشور و مردم است

وی با بیان این‌که دنیا در هر لحظه با انبوهی از اخبار بد مواجه است، ادامه داد: دشمنان نظام و انقلاب به‌دنبال ضربه زدن به این کشور و مردم با تزریق اخبار مأیوس‌کننده هستند که خبرگزاری یولن برای مقابله، رویکرد «خبر خوب» را برای امیدآفرینی در بین مردم در پیش گرفته و روزانه اخبار و اتفاق‌های خوشایند را منتشر و توزیع می‌کند.

قائم‌مقام خبرگزاری یولن با اعلام این‌که خبرگزاری یولن در توانمندسازی و تربیت نیروهای فعال و تراز انقلاب اسلامی نیز فعالیت‌های مهمی انجام داده است، ادامه داد: باشگاه توانا بخش دیگری از خبرگزاری یولن است که در آن جوانان علاقه‌مند به حوزه خبر و رسانه به‌طور آنلاین از آموزش‌ها و دوره‌های تربیت خبرنگار بهره‌مند و برای ورود به عرصه خبر آماده ‌می‌شوند.

تحریریه ۵۰۰۰ نفری توانا از اول شهریور آغاز به‌کار می‌کند

توانگر با بیان اینکه تحریریه ۵هزار نفری توانا از ابتدای شهریور آغاز به‌کار می‌کند، بیان کرد: توانا عمل به رسالتی است که توسط مقام معظم رهبری برای کادر‌سازی در عرصه رسانه تراز انقلاب بر دوش ما نهاده شده است.

وی با اشاره به تکمیل زیرساخت‌های تلویزیون اینترنتی یولن، عنوان کرد: یولن تی‌وی در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/۳۷۲۷/ی


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا