بین الملل

هو شدن و فحاشی به نفتالی بنت حین سخنرانی در یک مراسم یادبود

هو شدن و فحاشی به نفتالی بنت حین سخنرانی در یک مراسم یادبود

به گزارش سرویس بین‌الملل یولن، خانواده‌های کشته‌شدگان نظامی صهیونیست که در سخنرانی «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حاضر شده بودند او را هو کرده و به وی فحاشی کردند.

به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارونوت»، بنت روز چهارشنبه در یکی قبرستان‌های محل دفن کشته‌شده‌های نظامی صهیونیست برای بازمانده‌های آن‌ها سخنرانی می‌کرد، با هو کشیدن و فحاشی حاضرین مواجه شد.

افرادی که در این سخنرانی حاضر شده بودند علاوه بر هو کردن نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی علیه او از فحش‌هایی نظیر «خائن»، «مایه شرم هستی»، «خفه شو» و «گم شو» استفاده کرده و سخنرانی او را قطع کردند.

زمانی که معترضان به بنت توسط نیروهای امنیتی از این محل خارج شدند، مدیر سازمان برگزارکننده این مراسم، بابت فحاشی‌ها به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از او عذرخواهی کرد اما یکی از حاضران معترض فریاد زد: «نه ما متأسف نیستیم».

هو شدن و فحاشی به نفتالی بنت حین سخنرانی در یک مراسم یادبود

پیش از این نیز سفر ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی به واشنگتن و دیدار با رئیس جمهور آمریکا به دلیل اعتراض کارمندان یک شرکت هوایی در فرودگاه «بن گوریون» با تاخیر مواجه شده بود.

تابستان سال گذشته نیز هواداران یک گروه چپگرای مخالف نخست وزیر سابق این رژیم با تجمع مقابل منزل «اسحاق هرتزوگ » رئیس رژیم صهیونیستی، علیه وی شعار سر دادند. دلیل این تظاهرات انتخاب «نائور ایهایا» سخنگوی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر سابق این رژیم به عنوان سخنگوی رئیس رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام/.


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا