البرز

واکنش استانداری البرز نسبت به حواشی استیضاح شهردار کرج

واکنش استانداری البرز نسبت به حواشی استیضاح شهردار کرج

به گزارش یولن از کرج، محمدرضا جهانشاهلو، مدیرکل روابط عمومی استاندار البرز، شامگاه شنبه در جمع اصحاب رسانه، گفت: به طور قطع مانایی مدیران در پست ها، به تسلط آنها در امور کمک می کند و بهتر است که شوراهای اسلامی شهر با دقت و حساسیت ویژه ای به انتخاب شهرداران بپردازند.

وی ادامه داد: استاندار البرز، شهرداران را منتخب مردم می‌داند و همواره تاکید دارد که آنها باید مورد حمایت شوراهای اسلامی شهر باشند تا با قدرت، برنامه‌های توسعه ای شهرها را دنبال کنند.

جهانشاهلو گفت: همچنین اعضای شوراهای اسلامی شهر، منتخبان مردم هستند و با تکیه به اعتماد مردم باید بهترین تصمیم و رویکرد را به نفع مردم داشته باشند.

وی افزود: استاندار البرز تا زمانی که روند امور شوراها طبق قانون باشد، هیچ گونه دخالتی در تصمیم گیری های این پارلمان محلی نخواهند داشت.

این مقام مسؤول اضافه کرد: شایعه پراکنی برخی رسانه نماها با اهداف خاصی صورت می‌گیرد از این رو به طور قطع ادامه این امر با برخورد قانونی از سوی نهادهای متولی همراه می‌شود.

وی گفت: از مدیرکل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتظار می‌رود که هر چه سریع تر نسبت به ساماندهی رسانه ها اقدام کنند و از فعالیت افراد فاقد صلاحیت و شناسنامه کاری در حوزه رسانه جلوگیری کنند.

جهانشاهلو افزود: نباید اجازه دهیم که رسالت خبری با اهداف سودجویانه برخی افراد، در نظر مردم جلوه بدی پیدا کند.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا