البرز

ورزش صبحگاهی در فردیس با حضور معاون رئیس جمهور

ورزش صبحگاهی در فردیس با حضور معاون رئیس جمهور

به گزارش یولن از فردیس، انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده صبح امروز جمعه ۱۹ فروردین در ابتدای سفر به استان البرز میهمان هیات ورزش‌های همگانی و بانوان ورزشکار صبحگاهی در پارک تندرستی فردیس شد.

ورزش صبحگاهی در فردیس با حضور معاون رئیس جمهور

 

به گفته غلامرضا فتح آبادی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان فردیس، صبح امروز و با حضور معاون رئیس جمهور بیش از ۴۰۰ بانوی ورزشکار در ایستگاه ورزش صبحگاهی در پارک تندرستی به انجام حرکات ورزشی پرداختند.

 معاون رئیس جمهور با توجه به استقبال بی‌نظیر بانوان از ورزش صبحگاهی و در جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی بر لزوم توجه به ورزش بانوان و ایجاد فضاهای ورزشی اختصاصی برای بانوان شهرستان تاکید کرد.

در این بازدید که علاوه بر معاون رئیس جمهور محترم در امور زنان و خانواده، اسماعیلی فرد مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری البرز و ایلکا مسؤول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان البرز حضور داشتند، از آتوسا فرهمند قهرمان تکواندو آسیا و جهان توسط ایشان تقدیر شد.

هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان فردیس از فعال ترین هیات‌های ورزشی شهرستان است که سالانه بیش از ۲۰۰ برنامه از جمله مسابقات مختلف، همایش پیاده روی و غیره برگزار می‌کند. 

ورزش صبحگاهی در فردیس با حضور معاون رئیس جمهور

 

در حال حاضر ۱۹ ایستگاه ورزش صبحگاهی در شهرستان فعال است که روزانه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار تحت نظارت مربیان ورزش همگانی به صورت رایگان ورزش می‌کنند.‌

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا