تهران

ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در ورامین برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در ورامین برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری یولن از ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران صبح امروز در ستاد بزرگداشت هفته شهیدان رجایی و باهنر که باحضور اعضای این ستاد در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر الگوی حقیقی برای دولتمردان ما هستند و این دولت ۲۷ روزه برکات و آثار فراوانی را داشت.

وی گفت: ما باید به‌عنوان سیره انقلابی از راه و روش این دو عزیز یاد کنیم و تبیین شخصیت این بزرگواران برای ما این است که مدیریت انقلابی را بکار بگیرند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به نامگذاری این هفته به نام هفته دولت افزود: باید خداقوت به دولت‌مردان گفت و برای انعکاس خدمات انجام گرفته توسط دولت محترم از این ایام بهره گیری کرد.

حجت الاسلام محمودی به سایر مناسبت های انجام گرفته در شهریور ماه اشاره کرد و گفت: در شهریور ماه تعدادی از شخصیت های ما توسط دشمن شهید شدند. شهید اندرزگو در حوزه مبارزه بی بدیل بودند که دوران مبارزاتی ایشان به همراه خانواده و همسرشان قطعا یکی از اسناد بزرگ جنایات پهلوی است و بزرگانی از جمله شهید لاجوردی، شهید عراقی و فرزندشان، آیت اللله مدنی، آیت الله قدوسی، شهید دستجردی که مجموعه ای از شخصیت ها هستند که جریان نفاق و دشمنان از ما گرفت.

وی با بیان اینکه چهره نفاق همیشه به‌شکل های گوناگون وجود دارد و لازم است تبیین جریان نفاق جدی تر از گذشته انجام گیرد اظهار کرد: آن‌چنان که شایسته است در دوران انقلاب اسلامی برای شهدای انقلاب کار نشده است و امیدواریم با حاکمیت تفکر انقلابی در حوزه رسانه در شناخت ابعاد گوناگون بزرگداشت این شخصیت ها بتوان کاری را انجام داد، هم اکنون بعضی از این جریان ها در کشور با حمایت برخی از علما فعالیت می‌کنند که این وظیفه دستگاه ها و تشکل های جریان شناس برای مقابله با مخالفین نظام اسلامی را سنگین تر می‌نماید.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در سراسر کشور و خاصه شهرستان ورامین از دستگاه های اجرایی و نهادها خواست تا با بررسی خدمات انجام گرفته در دوران انقلاب اسلامی و مقایسه آن با قبل از انقلاب تبلیغات مسموم انجام گرفته توسط دشمنان را خنثی کنند.

وی در پایان در خصوص برنامه های پیش بینی شده در مناسبت بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: دیدار با خانواده شهدای کارمند، برگزاری یادواره شهید اندرزگو، برگزاری مراسم روستایی در بخش مرکزی، برگزاری مراسم محوری در مرکز شهر ورامین، بهره گیری از فرصت نماز جمعه توسط دولتمردان، فعال شدن گروه های مردمی، احزاب و تشکل ها در این مناسبت برای تبلیغ و مقابله با جریان های معاند، برنامه ریزی مراکز فرهنگی و آموزشی برای تبیین جریان هشتم شهریور از جمله برنامه های این ایام می باشد.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا