سمنان

پذیرش شرکت‌های فعال حوزه آی.سی.تی در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

پذیرش شرکت‌های فعال حوزه آی.سی.تی در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

به گزارش یولن از سمنان به نقل از روابط عمومی دانشگاه سمنان، علی حقیقی‌اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان اظهار کرد: پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با همکاری پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور به‌منظور حمایت از توسعه کسب و کارهای دانش‌محور و رشد و توسعه شرکت‌های نوپا، شرکت‌های فعال در حوزه آی.سی.تی  با اعطای اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول تا سقف چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال پذیرش می‌کند.

وی افزود: این گرنت رشد (پژوهانه) با هدف حمایت از ایده‌های تبدیل به محصول شده و آماده برای ورود به بازار در اختیار شرکت‌های فناور قرار می‌گیرد.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بیان کرد: شرایط، ضوابط و دستورالعمل پرداخت این اعتبار در شبکه تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات) درج شده و واجدان شرایط و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ با مراجعه به آدرس‌های https://sustap.semnan.ac.ir/ictparkhttp و ://ict-park.ir/fa/page/۱۳۵ برای ثبت‌نام اقدام کنند و برای اطلاع بیشتر با شماره ۰۲۳۳۳۶۰۵۰۴۴ تماس بگیرند.

حقیقی‌اصل ادامه داد: اعطای اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول، استقرار در پارک، بهره‌گیری از خدمات تخصصی و تجاری‌سازی و امتیازات قانونی در راستای تولید محصول فناورانه جدید یا ارتقای محصول موجود در بخش‌های مختلف IT و ICT ازجمله نتایج شرکت در این فراخوان است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح ملی حمایت از ایده‌های نو و شرکت‌های فناور تاکنون در دو استان سمنان و زنجان در حال اجرا است.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا