سیاسی

پس لرزه های سقوط سامانه پهپادی و آفندی در گرگان /وزارت دفاع: خسارت به مردم را جبران می کنیم /نورمفیدی: عذرخواهی بخاطر اشتباه، جلوی شایعات را می گیرد

پس لرزه های سقوط سامانه پهپادی و آفندی در گرگان /وزارت دفاع: خسارت به مردم را جبران می کنیم /نورمفیدی: عذرخواهی بخاطر اشتباه، جلوی شایعات را می گیرد

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع که به منظور بررسی سقوط یکی از سامانه‌های آفندی در گرگان به استان گلستان سفر کرده است، با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله نورمفیدی در این دیدار با تشکر از حضور مسئولین وزارت دفاع برای پیگیری موضوع حادثه اخیر، گفت: اطلاع رسانی به موقع و عذرخواهی از خطای پیش آمده از سوی وزارت دفاع قابل تقدیر است .

امام جمعه گرگان تصریح کرد دراینگونه قضایا اطلاع رسانی به هنگام و عذر خواهی در صورت اشتباه و خطا جلوی بسیاری از شایعات را می گیرد و به مردم آرامش و اطمینان و اعتماد می بخشد.

وی در ادامه افزود: واقعا باید خدا را شاکر باشیم که این حادثه همانند یک معجزه الهی به مردم شهر ما صدمه ای چندانی وارد نکرد . این حادثه می توانست برای مردم مشکلات زیادی را بوجود بیاورد اما با لطف و عنایات خدای متعال به مردم خسارت جانی و مالی مهمی وارد نشد.

آیت الله نورمفیدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بزرگواری و متانت مردم گرگان اظهار داشت: ان شاء الله وزارت دفاع خسارات جزئی وارده شده به مردم را جبران نماید.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در این دیدار اظهار داشت :از متانت ، بزرگی و صبوری مردم گرگان در حادثه اخیر تقدیر و تشکر می نماییم وخدارا شاکریم که این حادثه به مردم عزیز و شریف شهر گرگان لطمه ای وارد نکرد.

وی تصریح کرد: از همان بدو حادثه به همکاران خودمان اعلام کردیم هر گونه خسارت وارد شده به مردم را در سریع ترین وقت ممکن جبران کنند و رضایت همه عزیزان را جلب نمایند.

۲۷۲۷

مجله خبری یولن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا