خراسان رضوی

پیشکسوت فوتبال مشهد: اکبر میثاقیان با رابطه وارد تیم پدیده شد

محمود مصلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، در خصوص وضعیت کنونی تیم پدیده اظهار کرد: بسیار جای تأسف دارد که دو تن از بزرگان فوتبال را رو به روی هم قرار داده‌اند و وقتی مربی سر تمرین است دیگری می‌آید و قرارداد می‌بندد، البته حرکت اکبر میثاقیان هم غیرحرفه‌ای بود باید ابتدا از مهاجری کسب اجازه می‌کرد.

این پیشکسوت فوتبال مشهد با بیان اینکه وضعیت میثاقیان مشخص است و در چند سال اخیر نشان داده که لیگ برتر برای او جواب نمی‌دهد، ادامه داد: میثاقیان دیگر آن هیجان و انرژی‌ لازم برای مدیریت یک تیم لیگ برتری را ندارد.

وی تشریح کرد: شکی در توانایی اکبر میثاقیان در بحث روانی ندارم وی مربی بنده هم بوده اما از لحاظ فنی بعید می‌دانم بتواند به وضعیت کنونی تیم پدیده کمک کند، او بر خلاف سال‌های گذشته اکنون با رابطه وارد تیم پدیده شده است.

مصلی اضافه کرد: به اکبر میثاقیان باشگاه لیگ دسته دو را هم نمی‌دهند و این ضعف مدیریت پدیده خراسان را نشان می‌دهد، چرا خداداد عزیزی تیم ندارد؟ به این دلیل که مدیرعامل هر باشگاهی هر حرفی بزند خداداد عزیزی برعکس اکبر میثاقیان زیر بار نمی‌رود، مغز خداداد عزیزی از تمام کسانی که در فوتبال دستی بر آتش دارند، سه ثانیه جلوتر است!

بازیکن اسبق تیم فوتبال ابومسلم خراسان با بیان اینکه برخی دم از مشکی شدن می‌زنند اما اگر مس‌کرمان پیشنهاد بالاتری بدهد به کرمان می‌روند، عنوان کرد: همه چیز الان پول شده است، اگر وضعیت پدیده این طور پیش رود و میثاقیان کمک‌های قوی نگیرد باید از لیگ برتر خداحافظی و به لیگ دسته یک سلام کنیم.

انتهای پیام/۷۰۰۶۶


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا