اخبار بورس

پیش بینی بورس هفته چهارم شهریور ماه | بورس چه روندی خواهد داشت؟

پیش بینی بورس هفته چهارم شهریور ماه | بورس چه روندی خواهد داشت؟

به گزارش یولن، در این مطلب قصد داریم تا در گفتگو با ۵ کارشناس بازار سرمایه به پیش بینی بورس در چهارمین هفته از شهریور بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

شایان ذکر است که این پیش بینی در روز چهارشنبه و با اخباری که تا این روز منتشر شد، انجام شده است.

پیش بینی بورس هفته چهارم شهریور ماه | بورس چه روندی خواهد داشت؟

ویدا مهاجر: متعادل

پیش بینی تحولات آینده مهمترین کاری است که سرمایه گذاران انجام می‌دهند. دوران کنونی این مسیر را دشوار کرده است. در خصوص شاخص دلار، نفت و وضعیت بورس روندی متعادل و مثبت را می‌شود دید. 

عصر روز دوشنبه بود که دو خودرو ساینا اس و پارس با موتور XUS با افزایش قیمت رو به رو شدند. همین امر سبب شد گروه خودرویی نیز در بورس روز سه شنبه با افزایش تقاضا رو به رو شود. به طوری که میانگین شرکت‌های این گروه حدود ۰.۷ درصد رشد کرد.

با توجه به خروج پول در این چند روز پایانی و تعطیلات، توقع بنده این است که هفته پیش رو با اخبار موجود در بازار در گروه خودرویی، سرمایه گذاری‌ها و صنعت سیمان توان حرکتی مثبت داشته باشد و همچنین با خبری که در خصوص افزایش نرخ ۳۰ درصدی گروه شوینده‌ها اعلام شد می‌توان حرکت مثبتی را در این گروه مشاهده کرد.
در آخر با توجه به بررسی چارت تمامی گروه‌ها همگی نشان از مثبت بودن دارند، ولی با توجه به تعطیلی ابتدای هفته باید بازاری متعادل را در نظر گرفت.

علی فراقی: متعادل مثبت

انتظاری که از بازار هفته آتی خواهد رفت هفته ای  متعادل و مثبت است که انتظار می رود که اوایل هفته بازار همراه با یک حالت خنثی  نوسانی باشد که تا انتهای هفته جای خود را به تقاضای بیشتر و سبز شدن بیشتری در بازار بدهد  که میتوان برای بازدهی صنایع صنعت هایی مانند خودرو، سرمایه گذاری و سیمان و هم چنین شیمیایی را نام برد که باتوجه دیدگاه های مثبتی که برای آن ها ایجاد شده است انتظار بازدهی نسبتا خوبی از آن ها می رود که البته با توجه به وجود روزهای آخر شهریور ماه و وجود تعطیلات پراکنده ای که در آن هست میتوان انتظار حجم پایینی را نسبت به نیمه اول ماه جاری از بازار داشت.

مجید عبدالحمیدی: صعودی

بازار هفته آینده در کل صعودی خواهد بود. صنایع پیش رو به عقیده من محصولات شیمیایی و پالایشی ها و خودرویی ها خواهند بود 

سعید امیرشاهکرمی: متعادل مثبت

پیش بینی می شود بازار طی معاملات هفته آینده روندی متعادل ولی مثبت را تجربه نماید.بازار طی هفته آینده نگاه جدی به دلار دارد. اگر دلار بتواند   بالای ۵۰ هزار تومان تثبیت شود باید منتظر آغاز موج صعودی دیگری باشیم که می تواند شاخص را تا محدوده ۲۳۰۰ رشد دهد. بر این اساس در حال حاضر  بازار در حال تثبیت در محدوده فعلی است تا بتواند موج دوم صعودی را شروع کند و بهترین استراتژی سهامداری می باشد. از نظر من تک سهم ها پیش رو هستند.

هابیل خاوری: متعادل منفی

بسیاری از نمادها در حال تکمیل الگو های قیمتی هستند. پس، فعلا باید زمان داد تا الگوی بسیاری از سهم ها تکمیل شود و به همین دلیل بازار هفته آینده ساید و نوسانی خواهد بود تا از لحاظ زمانی الگو و قیمتی الگو ها تکمیل شوند سپس آغاز بازی اصلی بازار خواهد بود. بازار هفته آینده نیز خنثی با چاشنی نزولی بیشتر.

مجله خبری یولن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا