البرز

پیمانکار بیمارستان فردیس تعهد داد/ استاندار: پروژه باید پایان خرداد ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد

پیمانکار بیمارستان فردیس تعهد داد/ استاندار: پروژه باید پایان خرداد ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد

به گزارش یولن از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، در جلسه ویژه بررسی رفع موانع پروژه بیمارستان‌های دولتی و خصوصی در شهرستان فردیس که روز چهارشنبه در سالن جلسات حوزه استاندار با حضور پیمانکاران و مسؤولان مربوطه برگزار شد، گفت: در خصوص پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختی دولتی در فردیس دیگر هیچ عذر و بهانه ای را نمی‌پذیریم و اگر روند کار این بیمارستان طبق زمانبندی دقیق پیش نرود، با پیمانکار برخورد سخت قانونی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: ظرف ۳ ماه ۵ جلسه تخصصی برای بررسی امور پروژه بیمارستان فردیس برگزار کرده‌ایم و در این راستا پیمانکار چند مرتبه بدعهدی کرده و کمبود اعتبار را بهانه قرار داده از این رو اعتبار ویژه ۳۰ میلیارد تومانی از محل ستاد هدفمندی یارانه‌ها ظرف ۷۲ ساعت تخصیص یافت.

عبداللهی گفت: پیمانکار طی تعهد کتبی، اعلام کرد که از چهارشنبه مورخ ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ به صورت تمام وقت و حتی در تعطیلات نوروز فعالیت خود ادامه دهد و زمان بهره‌برداری را نیز پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ اعلام کرد.

وی افزود: این آخرین اخطار برای پیمانکار است و تا زمان موعود، روند اتمام پروژه طی جلسات هفتگی رصد می‌شود.

استاندار البرز گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز مکلف است که در این مدت نسبت به اتخاذ تدبیر برای تجهیز بیمارستان اقدام کند.

وی افزود: در خصوص بیمارستان‌های خصوصی آرین با ۷۰ و به آفرین با ۲۱۰ تخت در شهرستان فردیس نیز نشست اختصاصی برگزار شد و موانع موجود مورد بررسی قرار گرفت و طی مصوبه ای مقرر شد که با همکاری بانک های عامل، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی مشکلات رفع شود.

عبداللهی گفت: همچنین هیات مدیره و پیمانکاران این ۲ مجموعه نیز متعهد شدند در نیمه اول سال ۱۴۰۱ پروژه‌های خود را برای بهره‌برداری آماده کنند.

انتهای پیام/ج/ ق


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا