کهگیلویه و بویراحمد

چند کهگیلویه و بویر احمدی سفر اربعین می روند؟/وضعیت امکانات از زبان استاندار

چند کهگیلویه و بویر احمدی سفر اربعین می روند؟/وضعیت امکانات از زبان استاندار

به گزارش یولن از یاسوج سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری استان به موضوع اربعین اشاره کرد و گفت: امسال از استان کهگیلویه و بویراحمد بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار نفر زائر اربعین در قالب هیئت ها و موکب‌ها و بخشی هم با امکانات شخصی خود راهی سفر اربعین می‌شوند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه تمهیدات لازم برای پذیرایی از زائران اربعین استان دیده شده افزود: آب آشامیدنی به اندازه کافی برای زائرین در نظر گرفته ایم و مواد غذایی لازم نیز مد نظر قرار گرفته است ساماندهی لازم انجام شده و دستگاه ها وظیفه خود را می دانند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اعتبار خوبی به هیئتها داده می‌شود گفت: کالاهای مورد نیاز هیئت‌ها به نرخ دولتی به آنها داده خواهد شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یکی از مشکلات ما مربوط به کولر است عنوان کرد: به همه دستگاههای دولتی گفته‌ایم یک عدد کولر برای اربعین کنار بگذارند تا این کولرها در موکب ها مورد استفاده قرار گیرد و البته برای همیشه جزء اموال اربعین خواهند ماند.

وی خاطرنشان کرد: کار خیلی خوبی که انجام شده تعدادی ژنراتور از استان به مرز شلمچه و برای عراق فرستاده شده چون که آنجا نوسان برق وجود دارد.

انهای پیام/۸۲۰۰۹

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا