تهران

کشف ۶۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان ری

کشف ۶۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان ری

به گزارش خبرگزاری یولن از تهران، احمد جعفری نسب مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران اظهار کرد: پیرو دریافت اطلاعاتی در مورد قاچاق سوخت در یکی از انبارهای شهرستان ری، گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران به همراه بازرسان اصناف و مامورین پلیس امنیت اقتصادی به محل مراجعه کرده و در بازرسی صورت گرفته ۶۰ هزار لیتر گازوئیل به ظن قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی گفت: مقرر شد تا تعیین تکلیف نهایی، مواد سوختی با هماهنگی کارشناس پخش فرآورده های نفتی به انبار پالایشگاه تحویل و پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات شهرستانهای استان تهران ارجاع شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران واقع در کشور در شهرستان ری قرار دارد تصریح کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومتی و نهادهای ناظر انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه چند نوبت بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا