مازندران

کمپ تیم‌های ملی وزنه برداری افتتاح خواهد شد

کمپ تیم‌های ملی وزنه برداری افتتاح خواهد شد

به گزارش یولن از مازندران، سجاد انوشیروانی امروز در مجمع انتخابات هیئت وزنه برداری مازندران، اظهار داشت: امیدوارم که با یک همدلی مضاعف شاهد پیشرفت وزنه برداری مازندران باشیم. وزنه برداری در آینده اوج خودش را خواهد دید و پدیده های زیادی از این استان به تیم‌های ملی خواهد رسید.

وی بیان داشت: ورزشکاران زیادی از مازندران در رأس تیم‌های ملی حضور داشتند که برای اعتبار و عزت ایران و بالابردن پرچم کشور تلاش کرده بودند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: بنا داریم استان هایی‌ که برای وزنه برداری با اهمیت هستند، حمایت کنیم. چون ما در وزنه برداری خیلی فرصت سوزی کردیم و خلأ های زیادی وجود دارد که باید با کمک هیات‌های استانی و باهم افزایی بیشتر و با انگیزه وافر به سمت روزهایی خواهیم رفت که توانمندی وزنه برداری ثابت شود و ما به روزهای اوج وزنه برداری کشور باز خواهیم گشت. تمام رکوردهایی که در مسابقات اخیر ثبت شد نشان از این دارد که فدراسیون وزنه برداری رو به رشد است.

انوشیروانی با بیان اینکه، اجماع قهرمانان سابق در فدراسیون وزنه‌برداری باعث افتخار من است، افزود: تمامی اردوهای تیم‌ملی بدون وقفه در حال انجام است. کمپ تیم‌های ملی را داریم بازسازی می‌کنیم و تا ۲۵ خرداد افتتاح خواهد شد تا تیم‌های ملی ما اردوهای خودشان را آنجا برگزار کنند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به اینکه، به المپیک پاریس نزدیک هستیم، گفت: اما دست و بال وزنه برداری بخاطر دوپینگ‌های زیاد سال‌های اخیر شکسته شد و تعداد سهمیه‌ها کم شده است. اما با اقتدار قهرمانان عزیز و حمایت پیشکسوتان، ما امیدوار هستیم که در آخر امسال و از سال بعد، استارت یک تیم وزنه برداری قدرتمند زده خواهد شد و اعتبار قبل را در بین مردم و جامعه برمی گردانیم.

انوشیروانی به استعدادهای ناب وزنه برداری مازندران اشاره داشت و تاکید کرد: ما دوباره با یک جهش خوب اعتباری رو به رو خواهیم شد و ثمرات این رشد اعتبارات حتی در سال بعد به استان ها خواهد رسید تا تجهیزات استانی تجهیز شود. حجم بالایی از تجهیزات هم در آینده نزدیک به فدراسیون خواهد آمد و ما به دنبال این هستیم که تجهیزات استانی را نو سازی کنیم.

حسین دلیری، معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این نشست اظهار داشت: با همدلی و اتحاد امیدواریم شاهد پیشرفت هرچه بیشتر وزنه برداری در استان مازندران باشیم. مازندران استان ورزشی است که بطور میانگین هر روز یک مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی کسب می کند

معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران ادامه داد: در سال‌های اخیر دلاوران و مدال آوران بزرگی را در وزنه برداری مازندران معرفی کردیم.

در این جلسه با رای اعضای مجمع، «عباس رحیمی» با کسب ۱۹ رای بعنوان رئیس هیئت وزنه برداری استان مازندران» انتخاب شد.

دلیری تاکید داشت: تخصص گرایی در فدراسیون و هیات وزنه برداری وجود دارد.

۴۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا