البرز

گرمخانه بانوان کرج در تمامی فصول خدمات ارائه می‌دهد

گرمخانه بانوان کرج در تمامی فصول خدمات ارائه می‌دهد

غلامرضا رضوانی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج ، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: گرمخانه بانوان که در پارک چمران واقع شده در تمام طول سال پذیرای مددجویان  است و درهایش به هیچ وجه بسته نمی‌ماند.

وی تاکید کرد: این مجموعه ظرفیت پذیرش ۶۰ مددجو را دارد ولی در شرایط اضطراری و سرمای شدید زمستان، ۸۰ نفر را هم پوشش می‌دهد.

این مسئول با اشاره به خدماتی که در این گرمخانه ارائه می‌شود، گفت: مراجعه کنندگان به این مرکز به صورت دوره‌ای غربالگری کرونا و «اچ آی وی» می‌شوند.

وی اضافه کرد: معاینات پزشکی، توزیع سه وعده غذا، توزیع لباس و ایجاد شرایط مناسب برای افزایش بهداشت فردی و استحمام از جمله خدماتی است که به مراجعه کنندگان این مرکز ارائه می‌شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج با بیان اینکه توانمند سازی مراجعه کنندگان و ایجاد شرایط مناسب برای بازگشت آنها به آغوش خانواده از مهمترین اهداف این مجموعه است، گفت: در نیمه دوم سال گذشته؛ ۵ نفر از مراجعه کنندگان به موسسه توانمندسازی و صیانت اجتماعی معرفی شده‌اند تا شرایط بازگشت آنها به جامعه مهیا شود.

وی در خصوص وضعیت گرمخانه آقایان هم توضیح داد: این گرمخانه که در خیابان شاه عباسی قرار دارد، در ماه‌های سرد سال یعنی از اواخر آبان ماه تا اواخر فروردین فعال است.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا