البرز

۱۴ پروژه راهداری در استان البرز به بهره‌برداری می‌رسد

۱۴ پروژه راهداری در استان البرز به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش یولن از کرج، علی زندی‌فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز، امروز در جمع اصحاب رسانه، گفت: همزمان با فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۱۴ پروژه راهداری در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: تعمیرات، ترمیم و مقاوم‌سازی پل‌های کرج و چالوس(خوزنکلا)، پل فلزی روستای نسا طالقان، عملیات روکش آسفالت رویه نازک ۲.۵ (دو و نیم سانتی) در آزادراه کرج- قزوین (مقطع کرج- هشتگرد) و محدوده پل فردیس تا خروجی مهرویلا، احداث دیوار سنگی به جای گاردریل در محور کرج- چالوس از جمله این پروژه‌هاست.

این مقام مسؤول بیان کرد: همچنین در این ایام پروژه‌های عملیات روکش آسفالت حفاظتی در آزادراه کرج- قزوین، درزگیری و لکه‌گیری روکش آسفالت محدوده ماهدشت-اشتهارد-بوئین زهرا، بهسازی و روکش آسفالت راه‌های روستایی ساوجبلاغ نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان البرز توضیح داد: علاوه بر پروژه‌های مذکور ساختمان پاسگاه پلیس راه کرج- قزوین نیز به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات ایمن‌سازی ۱۰ نقطه حادثه‌خیز استان نیز اجرایی می‌شود.

زندی‌فر در پایان با اشاره به اینکه پروژه بهسازی و روکش آسفالت حفاظتی محور راه‌های روستایی اشتهارد و هرین (محدوده کرج- گچسر) نیز به مناسب این ایام در استان البرز به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: در مجموع برای اجرای این پروژه‌ها ۵۱۱ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال هزینه شده که اعتبار آن از محل منابع استانی و ملی هزینه شده است.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا