آذربایجان غربی

۱۷۶ مصوبه برای پیشرفت و آبادانی ارومیه تصویب شد/ شاخص های توسعه در سطح شهرستان ارتقاء می‌یابد

۱۷۶ مصوبه برای پیشرفت و آبادانی ارومیه تصویب شد/ شاخص های توسعه در سطح شهرستان ارتقاء می‌یابد

به گزارش یولن از ارومیه،محمدصادق معتمدیان در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان ارومیه اظهارداشت: در جلسه امروز، ۱۷۶ مصوبه برای پیشرفت و آبادانی شهرستان ارومیه نهایی شد که ۱۵۲ مصوبه عمرانی و ۲۴ مصوبه نیز اقتصادی می‌باشد.

وی با تاکید بر ارتقای شاخص‌های توسعه در سطح شهرستان و بخصوص در روستاها و مناطق محروم، خاطرنشان کرد: پروژه‌های اولویت‌دار و عمرانی شهرستان ارومیه در حوزه‌های مدیریت شهری، زیرساخت‌های روستایی، آموزشی، ورزشی، آبرسانی، فاضلاب شهری امروز بررسی و به تصویب رسید.

استاندار آذربایجان‌غربی همچنین با اشاره به مصوبات اقتصادی درخصوص شهرستان ارومیه، افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب شهرستان در حوزه اقتصادی، تسریع روند ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سرو – ارومیه در پی طی مراحل اداری، قانونی و جانمایی، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

معتمدیان در پایان با تاکید بر ضرورت شناسایی فرصت‌های شغلی برای حمایت و ارائه تسهیلات، اضافه کرد: طرح هایی در حوزه‌های تجارت مرزی، فرآوری محصولات استراتژیک چون سیب، توسعه صنایع دستی و کشت گلخانه‌ای در جلسه امروز بررسی و مصوباتی در این خصوص تصویب شد.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا