اخبار ورزشی

۲ پیشنهاد خارجی برای ستاره ملی‌پوش پرسپولیس

۲ پیشنهاد خارجی برای ستاره ملی‌پوش پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری یولن؛ محمد حسین کنعانی زادگان که بعد از دو فصل دوری از پرسپولیس و بازی در لیگ قطر دوباره پیراهن پرسپولیس را برتن کرد، موفق شد با تیمش در لیگ امسال عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند. کنعانی که مدافع فیکس تیم ملی هم محسوب می شود، در نیم فصل دوم جزو بهترین های پرسپولیس بود و چند گل هم برای تیمش به ثمر رساند.

به گزارش خبرورزشی، کنعانی زادگان یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد ولی طی روزهای اخیر با دو پیشنهاد خارجی مواجه شده است. یک تیم اماراتی و یک تیم از کره جنوبی به جذب مدافع ملی پوش پرسپولیس علاقه نشان دادند و پیشنهاد خود را به این بازیکن اعلام کردند.

از آنجایی‌که این بازیکن با پرسپولیس قرارداد دارد و بند جدایی هم در قراردادش نیست، نمی تواند بدون اجازه باشگاه پرسپولیس جدا شود. کنعانی زادگان برای جدایی باید رضایت باشگاه پرسپولیس را بگیرد و این موضوع کار را برای لژیونر شدنش سخت خواهد کرد. مدافع قرمزها به تیم های خواهانش اعلام کرده به دلیل داشتن قرارداد خودش نمی تواند به تنهایی تصمیم بگیرد و آن ها باید برای جذبش با مدیران پرسپولیس مذاکره کنند. با توجه به کیفیت بالای این بازیکن و اهمییت حضورش برای پرسپولیس، بعید است مدیران این باشگاه اجازه جدایی به ستاره ملی پوش تیمشان را بدهند.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا