قزوین

۵ کشته و مصدوم در سانحه رانندگی آزادراه قزوین-زنجان

۵ کشته و مصدوم در سانحه رانندگی آزادراه قزوین-زنجان

به گزارش خبرگزاری یولن از قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری منش اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید در آزاد راه قزوین-زنجان بلافاصله عوامل امدادی و پلیس راه به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل و بررسی صحنه مشخص شد، سواری پراید با ۴ سرنشین به دلیل نامعلومی واژگون شده که در اثر این حادثه یکی از سرنشینان به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرده و سایر مجروحان توسط عوامل امدادی حاضر به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد: متاسفانه یکی از مجروحان علیرغم تلاش های فراوان کادر درمان در بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرده که با هماهنگی قضائی اجساد متوفی تحویل عوامل بهشت فاطمه شده و خودرو به پارکینگ منتقل شد.

سرهنگ ذاکری منش با اشاره به اینکه علت بروز این حادثه توسط کارشناسان مربوطه عدم توانایی راننده در کنترل خودرو، ناشی از خستگی و خواب آلودگی عنوان شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و همچنین آغاز مسافرت های بین استانی در کشور، به رانندگان توصیه می شود از رانندگی در حالت خواب آلودگی خودداری کرده و حتما در طول مسیر در محل مناسبی برای استراحت توقف کنند.

پایان پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا