سمنان

۲۶ ساعت جست‌وجوی نافرجام کودک گمشده در جنگل‌های کالپوش!

۲۶ ساعت جست‌وجوی نافرجام کودک گمشده در جنگل‌های کالپوش!

به گزارش یولن از سمنان، آخرین خبرها از جست‌وجوی کودک گمشده در جنگل‌های کالپوش، از ناموفق بودن عملیات ۲۶ ساعته مردم و امدادگران حمایت دارد.

علیرضا باغبان، معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار یولن در سمنان اظهار کرد: جست‌وجوی کودک گمشده در جنگل‌های کالپوش با حضور ده‌ها نیروی امدادی و شمار زیادی از مردم، پس از ۲۶ ساعت همچنان ناموفق بوده است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون کمال طاهریان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان و مظفر محمدخانی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان نیز برای بررسی، رصد و راهبری بهتر عملیات امداد و نجات در منطقه حادثه حضور یافته‌اند و تلاش‌های همچنان ادامه دارد.

به گزارش فارس؛ محمد حمیدی، معاون استاندار سمنان و جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری سمنان هم دیشب در منطقه حضور یافته بود.

به دنبال اعلام مفقودی یک دختر بچه به نام «زهرا عرب‌اسدی»، از اهالی روستای کلاته‌اسد میامی که روز جمعه، ۳۰ اردیبهشت در جنگل‌های دشت شاد از توابع شهرستان میامی اتفاق افتاد، ده‌ها نفر از نیروهای مردمی و نیروهای محلی به استعداد ۲۰۰ نفر از روستاهای مناطق اطراف به‌ویژه دشت شاد، نام نیک و کرنگ، عملیات جست‌وجوی این کودک را انجام می‌دهند.

 

26 ساعت جست‌وجوی نافرجام کودک گمشده در جنگل‌های کالپوش!

                                                     تصویری از کودک گمشده

جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری سمنان ضمن قدردانی ویژه از مشارکت و همراهی تیم‌های جست‌وجوی مردمی، از هم‌وطنان ارجمند به‌ویژه اهالی استان‌های مازندران، گلستان، سمنان و خراسان رضوی و شمالی درخواست کرد تا چنانچه اطلاعاتی از این کودک دارند در اسرع وقت با شماره تلفن ۳۳۴۴۳۶۶۳ (استانداری سمنان) یا پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

اضافه می‌شود،امدادگران مردمی و نجاتگران هلال‌احمر تا شعاع پنج کیلومتری اطراف محل مفقود شدن این دختربچه هفت ساله را در جنگل دشت شاد کالپوش جست‌وجو کرده‌اند.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا