سمنان

۴ عنوان کتاب با موضوع شهید دهه هفتادی سمنان منتشر شد

۴ عنوان کتاب با موضوع شهید دهه هفتادی سمنان منتشر شد

به گزارش یولن از سمنان، کتابخانه شرکت برق منطقه‌ای سمنان پیش از ظهر امروز به نام شهید مدافع حرم دهه هفتادی، «عباس دانشگر» نامگذاری شد.

علیرضا امینیان معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای سمنان در این مراسم که با حضور پدر شهید دانشگر، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان و جمعی از معاونان، مدیران، کارکنان، بسیجیان و پیشکسوتان این شرکت برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و عملیات بیت‌المقدس گفت: پس از دریافت پیشنهاد نامگذاری کتابخانه شرکت به نام یکی از شهدا از طریق سامانه نظام پیشنهادها شرکت، در جلسه‌ای مقرر شد تا این کتابخانه به نام جوان مؤمن انقلابی، شهید عباس دانشگر نامگذاری شود.

وی ضمن بیان اهمیت توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی اظهار کرد: با بهره‌مندی از روحیات ارزشمند شهدای گران‌قدر به‌ویژه شهدای مدافع حرم و به‌طور شاخص شهید دانشگر می‌توانیم در توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی تلاش کرده و با روحیه بسیجی کارکنان، در مسیر خدمت‌رسانی با کیفیت مناسب‌تر گام برداریم.
 

4 عنوان کتاب با موضوع شهید دهه هفتادی سمنان منتشر شد

4 عنوان کتاب با موضوع شهید دهه هفتادی سمنان منتشر شد

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای سمنان با اشاره به تنوع کتابخانه شرکت برق منطقه‌ای سمنان با وجود کتاب‌هایی با موضوعات مختلف افزود: کتابخانه شهید عباس دانشگر در حال حاضر با حدود دو هزار و ۵۰۰ جلد کتاب در بخش‌های مختلف نظیر بخش‌های فنی و مهندسی، مهندسی برق و الکترونیک، کامپیوتر، ادبیات، فرهنگ، الهیات، تاریخ و بخش‌های دیگر همراه با مجلات مختلف و آماری، پایان‌نامه‌ها، استانداردها، سی‌دی‌ها، مقالات کنفرانس‌های معتبر و مجلات مدیریتی آماده خدمت‌رسانی به همکاران شاغل و بازنشسته شرکت برق منطقه‌ای است.

در پایان این آیین، چهار عنوان کتاب در خصوص شهید عباس دانشگر که توسط پدر این شهید والامقام تألیف شده، به این کتابخانه اهدا و از سردر جدید کتابخانه شرکت برق منطقه‌ای سمنان رونمایی شد.

این شهید متولد سال ۱۳۷۲ اهل سمنان و از دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) بود که بیستم خردادماه ۱۳۹۵ در دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) توسط تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.

انتهای پیام/۷۴۰۰۳/م/س


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا