مازندران

اتحاد روزافزون نیروهای مسلح موجب عصبانیت دشمنان شده است

اتحاد روزافزون نیروهای مسلح موجب عصبانیت دشمنان شده است

به گزارش یولن از مازندران، سید محمود حسینی پور امروز در مراسم روز ارتش در ساری با عنوان اینکه اتحاد روزافزون نیروهای مسلح موجب عصبانیت دشمنان شده است، اظهار کرد: نیروهای مسلح به برکت جمهوری اسلامی ایران مکتبی و نمایشگاهی از ارتش الهی و اسلامی هستند.

استاندار مازندران تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی در طول تاریخ انقلاب، روزهای بزرگ و به یادماندنی برای ایرانیان رقم زده است.

این مسئول با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران مردمی‌ترین ارتش دنیا است و ولایتپذیری و مردم‌پایه بودن در صحنه‌های مختلف را به اثبات رسانده است، گفت: نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست حضرت امام راحل مدال افتخار رضایت را بر سینه ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بستند و ارتش در پیروزی انقلاب، همانند برق و صاعقه بر سر توطئه‌گران وارد آمد.

حسینی پور افزود: ارتش در حماسه هشت سال دفاع مقدس در کنار سایر نیروهای مسلح و مردم برابر همه جهانخواران ایستادند و اتحاد روز افزون نیروهای مسلح سبب عصبانیت دشمنان شده است.

وی، نیروهای مسلح را از عناصر قدرت جمهوری اسلامی در منطقه برشمرد و گفت: به برکت جمهوری اسلامی ایران قدرت نیروهای مسلح برگرفته از ایمان، فرماندهی هوشمندانه و مردمی بودن است.

نماینده عالی دولت در مازندران با اظهار اینکه ارتش با رویکرد معنوی و ارزشی دچار دگرگونی اساسی شده و به انواع تجهیزات مدرن و هوشمند مجهز شده است، خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح دارای استقلال تصمیم گیری و اراده در انجام کار است.

حسینی پور اظهار کرد: اقتدار نیروهای مسلح هیمنه دشمنان را که برای ملت ایران شاخ و شانه می‌کشند، درهم می‌شکند و امنیت، اقتدار ایران اسلامی بر پایه نیروهای مؤمن و مقتدر هرگز قابل خدشه نیست.

۴۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا