سلامت

احداث جایگزین بیمارستان گلستان اهواز با یکهزار تخت تحولی بزرگ در درمان خوزستان ایجاد می‌کند

احداث جایگزین بیمارستان گلستان اهواز با یکهزار تخت تحولی بزرگ در درمان خوزستان ایجاد می‌کند

دکتر محمد حسین سرمست روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار یولن بیان کرد: این پروژه یک هزار تخت خوابی قرار است در بیمارستان گلستان فعلی با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اجرا شود. 

وی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) را به عنوان یک مجموعه مجرب با روحیه جهادی و انقلابی معرفی کرد و افزود: این مجموعه با نگاه پاسداری از انقلاب اسلامی و با محور قراردادن روحیه جهادی و سلامت نفس، همیشه توانسته است در زمینه‌های مختلف موفق عمل کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزود: امیدواریم با همکاری مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و همه همکاران در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، پروژه ساخت بیمارستان جایگزین بیمارستان گلستان اهواز و دیگر پروژه‌های بهداشتی و درمانی به سرانجام برسند تا بتوانیم خدماتی بهتر از قبل به مردم خوزستان ارایه دهیم.

وی ادامه داد: توافق‌ اولیه برای ساخت این بیمارستان بین دانشگاه علوم پزشکی اهواز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) صورت گرفته و امیدواریم هر چه زودتر به مرحله قرارداد برسد تا کار احداث آغاز شود.

سرمست، با بیان اینکه پروژه احداث بیمارستان جایگزین بیمارستان گلستان خدمتی بزرگ از نظام مقدس جمهوری اسلامی به خوزستان خواهد بود گفت: امیدواریم این پروژه مایه خیر و برکت برای استان و شهر اهواز باشد.

وی افزود: در حال تامین اعتبار برای این پروژه هستیم و از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعتباری برای احداث این اَبَر پروژه در نظر گرفته می شود.

گفتنی است نشست اولیه برای احداث این بیمارستان جایگزین امروز چهارشنبه با حضور مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد و قرار است قرارداد نهایی برای ساخت این پروژه تا ۲ ماه آینده بسته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا