سمنان

اختصاص اعتبار برای تکمیل پروژه مرکز قرآنی فاطمیه سمنان

اختصاص اعتبار برای تکمیل پروژه مرکز قرآنی فاطمیه سمنان

به گزارش یولن از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمد لک‌زایی معاون توسعه منابع و مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از اختصاص اعتبار و کمک به تکمیل پروژه مرکز نیمه‌تمام قرآنی فاطمیه سمنان خبر داد.

وی گفت: با استفاده از اعتبارات تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام فرهنگی هنری و مساجد، بیش از سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار برای این مرکز پیش‌بینی و روند تخصیص این اعتبار وارد مراحل عملیاتی شده است.

معاون توسعه منابع و مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: در صورت اجرای پروژه‌های فرهنگی هنری توسط بخش خصوصی و انجام ۵۰ درصد پروژه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تکمیل آن کمک می‌کند و اعتبار اختصاص می‌دهد.

لک‌زایی با اشاره به انجام ۵۰ درصد پروژه مرکز قرآنی فاطمیه سمنان بیان کرد: مراحل سفت‌کاری این پروژه به اتمام رسیده و پروژه در حال انجام امور داخلی و نازک‌کاری است و امیدواریم با اختصاص این اعتبار مرکز قرآنی فاطمیه سمنان تکمیل شود و به بهره‌برداری برسد.

وی هدف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را در اختصاص اعتبار و کمک به مرکز قرآنی فاطمیه سمنان، توسعه سرانه فضاهای فرهنگی هنری و قرآنی بیان کرد.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا