سلامت

اقدامات اخیر وزارت بهداشت در انجام واکسیناسیون بسیار دلگرم‌کننده است

به گزارش روز جمعه یولن از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مهدی طغیانی افزود: با شیوع کرونا اقتصاد کشورها از جمله ایران تحت الشعاع این موضوع قرار گرفته است و تا زمانی که این مشکل رفع نشود، با مشکلات اقتصادی به ویژه در بخش کسب و کارها و گردشگری مواجه هستیم و تا کرونا از بین نرود این مسائل هم وجود دارد.
 
وی با اشاره به اقدامات اخیر وزارت بهداشت در زمینه تزریق واکسن کرونا، اظهار داشت: واکسیناسیون بسیار منظم انجام شده که خود قابل قدردانی است.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با رعایت فاصله‌گذاری و پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، بتوانیم این بیماری را تحت کنترل درآوریم و زندگی مثل سابق شود.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: در سفرهای استانی، مدیرانی که از نزدیک در جریان امور قرار می‌گیرند، می‌توانند با تغییرات فرایندی، سیاستگذاری‌هایی اعمال کنند تا مشکلات به بهترین وجه رفع شود.

به گزارش یولن، تاکنون ۵۵ میلیون و ۵۱۱ هزار و ۱۲۸ نفر دُز اول، ۴۱ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۲۳۷ نفر دُز دوم و ۳۹۸ هزار و ۸۸۱ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۹۷ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۲۴۶ دُز رسیده است.

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا