البرز

امام جمعه کرج: شرایط برای حضور اَمن بانوان در اماکن مختلف ایجاد شود

امام جمعه کرج: شرایط برای حضور اَمن بانوان در اماکن مختلف ایجاد شود

به گزارش یولن از کرج، آیت‌الله محمدمهدی حسینی همدانی، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز، در شورای اداری استان که با حضور رییس جمهور برگزار شد، گفت: اینکه مردم به دولت و برنامه‌های این روزها امید دارند امر مثبت و خوبی است اما باید برنامه‌ها به شکلی پیش برود این امید تبدیل به یاس و عدم اعتماد نشود از این رو دولت کار سختی را پیش رو دارد.

حسینی همدانی در ادامه با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت بانوان در امور مختلف کشور استفاده شود، افزود: شرایط حضور امن برای بانوان در هر محیطی باید فراهم شود، دلیلی برای عدم حضور بانوان در محیط‌های اجتماعی وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان البرز تصریح کرد: البرز معجونی از مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند، کودکان کار، نزاع و… مسائلی است که استان را آزار می‌دهد.

امام جمعه کرج ادامه داد: عصاره گیری و علت یابی این مشکلات کمبود بودجه برای رفع مشکلات و تأمین زیرساخت‌ها است. امیدواریم ضعف بودجه در دولت مردمی سیزدهم برطرف شود.

حسینی همدانی با اشاره به اینکه سرانه درمانی، آموزشی و فرهنگی در البرز پایین تر از متوسط جامعه است، ادامه داد: همچنین پروژه قطار شهری و متروی کرج نیازمند بودجه ملی است.

 وی همچنین به مسئله اعتبارات فرهنگی اشاره کرد و یادآور شد: زیرساخت‌های کافی در این حوزه فراهم نشده است، سینما، ساختمان چند منظوره و… در استان به تناسب نیاز نیست.

این مقام مسؤول اظهار کرد: گردشگری سلامت، داروهای گیاهی، جشنواره لاله‌ها، هتل‌های سلامت، دیزین، کویر اشتهارد و سایر ظرفیت‌های گردشگری البرز باید به صورت ویژه مدنظر قرار بگیرد.

حسینی همدانی با بیان اینکه نباید ظرفیت‌ نیروی‌های انسانی فراموش شود، تصریح کرد: نباید اساتید، نخبگان و ظرفیت‌های علمی فراموش شود و نیاز داریم در این میان سرمایه‌گذاری بر امر آموزش و پرورش را جدی بگیریم.

انتهای پیام/ج/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا