اخبار ورزشی

امیدواری قهرمان وزنه‌برداری به اتمام حواشی تیم ملی فوتبال/ سلیمی: مرادی باید راهش را تغییر دهد

به گزارش خبرنگار ورزشی یولن، بهداد سلیمی حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، عنوان کرد: انشالله که هر نتیجه ای به دست می آید ختم به خیر شود .دوره گذشته کمکی به ورزشکاران نشد و کمیسیون حواشی زیادی داشت و خروجی آن صفر بود. من در یک سال اخر با حکم صالحی امیری به کمیته کمیسیون ورزشکاران ورود پیدا کردم، اما یک نفر نمی تواند به تنهایی کاری انجام دهد. برای این دوره، جمعی از ورزشکاران تصمیم گرفتیم بیاییم و تحولاتی ایجاد کنیم و از توانایی کمیسیون به نفع همه ورزشکاران استفاده کنیم. امیدوارم کمیسیون جدید یک دست و همراه با آرامش باشد. 

سلیمی در مورد توانایی کمیسیون ورزشکاران، گفت: سه سال که در کمیته ملی المپیک هستم. در مورد کمیسیون تحقیق کردم و تنها کمیسیونی است که رئیس آن می‌تواند با توماس باخ نامه نگاری کند و بودجه بگیرد، اما اتفاقی نیفتاد و حیف است این فرصت ها از دست برود. ظرفیت های دیگری هم کمیسیون برای گرفتن بودجه جهت کمک به ورزشکاران و پیشکسوتان دارد و امیدوارم ورزشکاران هوشمندانه رای دهند. 

سلیمی در مورد وضعیت حال حاضر وزنه برداری ایران و اینکه ایران دوباره می تواند طلای المپیک بگیرد یا خیر، تصریح کرد: با این روند در پیش گرفته شده خیلی خوش بین نیستم. اگر مرادی و دوستان به فکر وزنه برداری هستند، دلشان برای وزنه برداری می سوزد و مرادی ادعا می کند ‌پدر خانواده است باید منش و راهش را تغییر دهد‌. این نگرانی قبلاً در مورد کشتی بود که با حضور علیرضا دبیر و حمید سوریان برطرف شد، اکنون هم این نگرانی در مورد وزنه برداری وجود دارد. کوچه و خیابان می بینم مردم نگران هستند. ما در المپیک توکیو با حداقل نفرات  رفتیم و حداقل نتیجه را هم گرفتیم اما توقع مردم بیشتر است. 

وی در مورد ‌پیروزی تیم ملی فوتبال گفت: به تیم ملی فوتبال تبریک می گویم و امیدوارم با همین قدرت جلو برود و اسیر حواشی نشود. 

انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا