سمنان

بخش مراقب‌های ویژه در بیمارستان‌های سمنان از کرونایی‌ها خالی شد

بخش مراقب‌های ویژه در بیمارستان‌های سمنان از کرونایی‌ها خالی شد

به گزارش یولن از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در سالن جلسات یادگار امام استانداری سمنان اظهار کرد: امروز شاهدیم بخش مراقب‌های ویژه در بیمارستان‌های استان سمنان از بیماران کرونایی خالی شده که جای شکرگزاری دارد و امیدواریم در آینده شاهد ریشه‌کنی این بیماری منحوس باشیم.

وی بیان کرد: استان سمنان در بیماری کرونا در وضع مطلوب و خوبی قرار دارد؛ چهار شهرستان سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار در وضعیت رنگ‌بندی آبی کرونایی و سایر شهرستان‌ها در شرایط زرد هستند.

رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان افزود: مراجعه مبتلایان کرونایی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان با کاهش چشمگیری روبه‌رو بوده است و این میزان بالغ بر ۴۲ درصد نسبت به هفته گذشته کاهش یافته و در بحث بیماران بستری نیز با کاهش حدود ۳۰ درصدی همراه بودیم.

هاشمی بیان کرد: در حال حاضر، فوتی‌های کرونایی در استان سمنان به صفر رسیده است و ۱۰۰ درصد بیماران بستری نیز بهبود یافته و ترخیص می‌شوند.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد تا همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زدن ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی در دستور کار قرار داشته باشد.

رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان ادامه داد: همه باید در برگزاری مراسم و برنامه‌ها از عادی‌انگاری و ساده‌انگاری پرهیز کنیم تا مجدداً شاهد افزایش ابتلا نباشیم.

انتهای پیام/۷۴۰۰۳/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا