سمنان

برخورداری اشتراک‌های چاه آب کشاورزی از برق رایگان

برخورداری اشتراک‌های چاه آب کشاورزی از برق رایگان

محمدرضا لشکری معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار یولن در سمنان از بهره‌مندی اشتراک‌های چاه آب کشاورزی از برق رایگان در صورت همکاری با این شرکت خبر داد.

وی گفت: به‌منظور تشویق مشترکان چاه آب کشاورزی در برنامه مدیریت مصرف برق و کاهش پیک بار تابستان، مشترکانی که با شرکت توزیع برق استان سمنان تفاهم‌نامه همکاری منعقد کنند، از پاداش درنظرگرفته شده که همان برق رایگان باشد، بهره‌مند می‌شوند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان سمنان با بیان اینکه طول دوره همکاری از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریورماه سال ۱۴۰۱ است، افزود: در صورت همکاری در کل زمان دوره همکاری، ۱۵ درصد به پاداش همکاری اضافه می‌شود.

لشکری با اشاره به اینکه ساعت همکاری چهار ساعت بین ۱۲ ظهر تا ۱۷ بعدازظهر مورد قبول است، اضافه کرد: برای کمتر از یک ماه، به ازای هر روز همکاری و پنج ساعت خاموشی چاه آب بین ۱۲ تا ۱۷، بخشودگی بهای برق صورت‌حساب به نسبت تعداد روز همکاری محاسبه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به ازای همکاری پنج ساعت بین ساعات ۱۲ تا ۱۷ در روز و در کل ماه، بخشودگی بهای برق صورت‌حساب محاسبه و در نظر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا