سمنان

بهبودی ۱۰۵۱۴ بیمار کرونایی در سمنان

بهبودی ۱۰۵۱۴ بیمار کرونایی در سمنان

به گزارش یولن از سمنان، بر اساس اطلاعات دریافتی خبرنگار فارس از دانشگاه علوم پزشکی سمنان، چهار بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید- ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بستری شدند.

بررسی آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس، حاکی است از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۶۰ هزار و ۲۱۳ مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته (از هجدهم تا نوزدهم فروردین‌ماه سال جاری) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، چهار بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید-۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند.

بدین ترتیب، مجموع بیماران بستری‌شده در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به ۱۱ هزار و ۷۳۴ نفر رسیده است و ۴۸ هزار و ۴۷۹ بیمار نیز به‌صورت سرپایی شناسایی شدند.

خوشبختانه کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه به ۱۰ هزار و ۵۱۴ نفر رسید.

انتهای پیام/۷۴۰۰۲/م/

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا