آذربایجان غربی

بهبود بیش از ۶۹ هزار بیمار مبتلا به کرونا در آذربایجان‌غربی

علی احمد آقاپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، از ادامه روند شیوع ویروس کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹۷۱ بر اثر ابتلا به سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی استان بستری شدند که تعداد ۵۹۲ بیمار مبتلا به کرونا و تعداد ۵۵۵ نفر مشکوک به کرونا هستند.

وی ادامه داد: تعداد ۲۲۸ از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و تعداد ۴۶ نفر به علت وخیم بودن حالشان به دستگاه ونتیلانتور متصل هستند.

رییس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی با اشاره به روند واکسیناسیون در استان تصریح کرد: طی شبانه روز گذشته به تعداد ۳۲ هزار و ۳۰۵ نفر واکسن کرونا تزریق و ابتدای واکسیناسیون تاکنون تعداد سه میلیون و ۷۸۱ هزار و ۹۵۶ نفر در استان دز واکسن خود را دریافت کرده‌اند.

آقاپور خاطرنشان کرد: در استان آذربایجان‌غربی به ۲ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۵۰ نفر دز اول واکسن کرونا یک میلیون و ۵۵۲ هزار و ۴۸۳ نفر دز دوم واکسن کرونا و تعداد ۱۰ هزار و ۴۲۳ نفر دز سوم واکسن کرونا تزریق شده است.

این مقام مسوول افزود: تعداد ۶۹ هزار و ۵۹۵ نفر بیمار بستری شده در مراکز درمانی استان بر اثر ابتلا به کرونا بهبود و ترخیص شده است.

انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا