کرمان

بهره‌برداری از پنج بوستان حاشیه‌ای رفسنجان در آینده‌ای نزدیک

بهره‌برداری از پنج بوستان حاشیه‌ای رفسنجان در آینده‌ای نزدیک

به گزارش یولن از رفسنجان، سید علی پورباقری با بیان اینکه تسریع در اجرای عملیات عمرانی بوستان‌های حاشیه‌ای در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است، به شرح جزئیات این پروژه‌ها پرداخت.

وی اظهار کرد: عملیات اجرایی بوستان حاشیه‌ای بلوار زیتون با اعتبار ۸ میلیارد ریال و به مساحت ۶۵۰۰ مترمربع از مردادماه سال گذشته آغاز شد که این پروژه تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی در ادامه به پیشرفت مطلوب سایر پروژه‌های عمرانی اشاره و بیان کرد: احداث بوستان حاشیه‌ای بلوار خلیج فارس ضلع شمال غربی شهرک شهید زینلی بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد و بزودی به اتمام می‌رسد.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی ادامه داد: بوستان حاشیه‌ای بلوار بعثت ساحلی حدفاصل کلانتری تا میدان آیت‌الله هاشمیان(ره) نیز به مساحت ۱۱ هزار مترمربع در حال انجام است که تاکنون بیش از ۷۵ درصد پیشرفت داشته است.

 پورباقری عنوان کرد: بوستان حاشیه‌ای حدفاصل جایگاه CNG تا میدان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(ره) نیز با مساحت ۱۱ هزار مترمربع با پیشرفت بیش از ۸۵ درصدی در حال احداث است.

وی به احداث فضای سبز حاشیه‌ای پیاده‌روی ضلع شرق ورودی از سمت کرمان (از سعادت‌آباد به سمت رفسنجان) اشاره کرد و گفت: این فضای سبز بیش‌ از ۴۰۰۰ مترمربع مساحت دارد و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا