بین الملل

به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهرک اسرائیلی «ناحل عوز»

به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهرک اسرائیلی «ناحل عوز»

به گزارش گروه بین‌الملل یولن، منابع خبری از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهرک صهیونیستی «ناحل عوز» در اطراف غزه خبر دادند.

کانال تلگرامی صابرین نیوز خبر داد که لحظاتی پیش، صدای دو انفجار در این شهرکها شنیده شده است. صابرین همچنین گزارش داد که دو موشک ۱۰۷ میلیمتری به این شهرکها اصابت کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی اما با انتشار بیانیه‌ای، ادعا کرد که این آژیرها به صورت اشتباهی در این شهرک به صدا درآمده است.

شبکه خبری المیادین اما گزارش داد که صدای این انفجارها، از اطراف این شهرکها شنیده شده است. هنوز جزئیات بیشتری درباره ماهیت این انفجارها و تلفات احتمالی آن منتشر نشده است.

این د رحالی است که بیت‌المقدس و از جمله صحن‌های مسجد الاقصی که از جمعه گذشته،  شاهد شدیدترین درگیری‌ها در یک سال گذشته میان نظامیان صهیونیست و نمازگزاران فلسطینی است، از صبح امروز (یکشنبه) نیز شاهد یورش اشغالگران  است.

مقاومت فلسطین هم طی چند روز اخیر در خصوص هرگونه تشدید تنش در بیت‌المقدس به اشغالگران هشدار داده است و حتی دیروز، «هارون ناصر الدین« عضو دفتر سیاسی حماس و یکی از مقامات دفتر امور بیت المقدس در خصوص تجاوز به مسجد الاقصی یا اجازه دادن به شهرک نشینان برای قربانی کردن در داخل صحن‌های آن، به رژیم صهیونیستی، هشدار داد.

ناصرالدین گفت: «حماس به میانجی‌ها اطلاع داده است که هر گونه قربانی در مسجد الاقصی، به منزله اعلان جنگ است و [عملیات] شمشیر قدس-۲، بسیار شدیدتر از [شمشیر قدس] قبلی است. جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نسبت به فریبکاری رژیم صهیونیستی هوشیار است و اجازه نخواهد داد که مسجد الاقصی آسیب ببیند یا در آن قربانی کنند» (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/

 

 

 

 

 


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا