کرمانشاه

تشدید مبارزه با سرقت در کرمانشاه/ دستبند پلیس بر دستان ۱۰۴ سارق

تشدید مبارزه با سرقت در کرمانشاه/ دستبند پلیس بر دستان ۱۰۴ سارق

به گزارش خبرگزاری یولن از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: طی ۷۲ ساعت گذشته با تلاش شبانه‌روزی ماموران یگان‌های مختلف انتظامی استان و تشدید مبارزه با سارقان ، ۱۰۴ سارق دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

وی تصریح کرد: با دستگیری این سارقان و در بازه زمانی یاد شده، در مجموع ۱۷۰ فقره انواع سرقت نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کشف ۱۷ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و همچنین کشف ۱۴ دستگاه خودرو مسروقه از جمله مهم ترین دستاوردهای ماموران انتظامی استان در این طرح ۳ روزه بود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین آمار سرقت های استان مربوط به سرقت‌های خرد است، افزود: سرقت وسایل و قطعات خودرو و همچنین سرقت داخل خودرو بیشترین فراوانی را پس از سرقت‌های خرد در استان داشته است.

جاویدان با بیان اینکه ۸۰ درصد از سرقت‌های استان در شهر کرمانشاه به وقوع پیوسته است، خاطرنشان کرد: علاوه بر گستردگی جغرافیایی و جمعیت زیاد، عوامل اجتماعی مختلفی از جمله حاشیه‌نشینی و بیکاری نیز در وقوع سرقت‌های شهر کرمانشاه تاثیرگذار هستند که یقینا با تلاش سایر دستگاه‌ها و نهادها می‌توان شاهد کاهش وقوع این پدیده بود.

وی با اشاره به اینکه مقابله با سرقت و سارقان از موضوعات مورد تأکید مقام معظم رهبری و مطالبات به حق شهروندان است، اظهار کرد: مبارزه با سارقان اموال مردم از جمله اولویت‌های ماموریتی پلیس است.

جاویدان در پایان از آغاز طرح عملیاتی ویژه مبارزه با سارقان در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این طرح که به زودی آغاز می شود مبارزه با سارقان و پدیده سرقت به صورت ویژه در دستور کار انتظامی استان قرار خواهد گرفت.

پایان پیام/پ


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا