اجتماعی

تصادف مرگبار رونیز و پژو ۲۰۶ در این بزرگراه تهران/ برخورد خونین کامیونت‌ها

تصادف مرگبار رونیز و پژو ۲۰۶ در این بزرگراه تهران/ برخورد خونین کامیونت‌ها

به گزارش یولن، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار میان سواری رونیز و پژو ۲۰۶ و همچنین واژگونی خونین کامیونت در ۲ نقطه از پایتخت خبر داد.

سرهنگ رابعه جوانبخت در گفت‌وگو با ایسنا به تشریح دو حادثه رانندگی رخ داده در دو نقطه از پایتخت در بامداد امروز پرداخت و گفت:‌نخستین حادثه در ساعت دو بامداد امروز در بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری رخ داد و در جریان آن یک دستگاه سواری رونیز که در حال حرکت در مسیر بود در محدوده چوب‌تراش با یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ برخورد کرد. شدت این برخورد به حدی بوده که سواری پژو ۲۰۶ واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل پلیس راهور و همچنین دیگر عوامل امدادی در محل حادثه گفت: با حضور امدادگران و ماموران در محل مشخص شد که راننده سواری پژو ۲۰۶ در دم جان خود را از دست داده است. همچنین راننده رونیز هم به شدت مصدوم شده بود که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: بررسی‌ کارشناسان تیم تصادفات پلیس راهور نشان داد که این حادثه به علت عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده سواری رونیز رخ داده است.

برخورد خونین کامیونت‌ها در بزرگراه آزادگان

جوانبخت به دومین حادثه رانندگی رخ داده در بامداد امروز نیز اشاره کرد و گفت: در ساعت۶:۵۰ صبح امروز دو دستگاه کامیونت ایسوزو در حال حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بودند که در محدوده لاین تندرو به کندروی قبل از جهاد با یکدیگر برخورد کردند. در جریان این حادثه یکی از کامیونت‌ها واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل امدادی در محل حادثه گفت: در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که امدادگران این افراد را به بیمارستان انتقال دادند. همچنین با حضور تیم‌های پلیس بزرگراه، ترافیک در این محدوده مدیریت و روانسازی شده و کامیونت واژگون شده نیز توسط جرثقیل سنگین به محل ایمن منتقل شد.

به گفته رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راهور در حال بررسی است، اما شواهد اولیه حاکی از آن است که خواب‌آلودگی و خستگی راننده کامیونت سبب وقوع این حادثه شده است.

۴۷۲۳۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا