سمنان

تهیه ۴۷۳۷ طرح عمرانی برق‌رسانی در سمنان

تهیه ۴۷۳۷ طرح عمرانی برق‌رسانی در سمنان

رضا علی‌اصغری، معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار یولن در سمنان اظهار کرد: تهیه چهار هزار و ۷۳۷ فقره طرح عمرانی برق‌رسانی، یک دستاورد ارزشمند در عرصه خدمات‌دهی به متقاضیان و مشترکان برق است.

وی بیان کرد: آماده‌سازی این تعداد طرح در شرکت توزیع برق استان، برای احداث ۱۰۳ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت هوایی و زمینی، ۲۴۶ هزار متر شبکه فشار ضعیف، نصب و بهره‌برداری از ۴۶۸ ایستگاه توزیع برق هوایی و زمینی و موارد مرتبط با شبکه روشنایی معابر است.

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان ادامه داد: این طرح‌ها از سوی واحدهای مهندسی و کنترل پروژه تهیه و توسط مدیریت‌های توزیع برق، در شهرستان‌های استان به اجرا درآمده است.

علی‌اصغری اظهار کرد: کنترل و نظارت بر هفت هزار و ۵۷۶ فقره ردیف کنترل پروژه از دیگر اقدامات صورت گرفته محسوب می‌شود که در مقایسه با مدت متناظر سال ۹۹، قریب ۲۸ درصد رشد را به همراه داشته است.

وی گفت: اطلاعات مکانی و توصیفی تمام پست‌های هوایی و زمینی، خطوط فشار متوسط و مشترکان زیرپستی کل استان در نرم‌افزار سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) کنترل و اصلاح شده است.

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان یادآور شد: فرآیند به‌روزرسانی شبکه فشار متوسط در واحدهای طراحی و بهره‌برداری کل مدیریت‌های توزیع برق اجرایی شده و برداشت و ورود اطلاعات فشار ضعیف گرمسار، ایوانکی، آرادان، دامغان، بسطام و شاهرود پایان یافته است.

علی‌اصغری اضافه کرد: برداشت و ورود اطلاعات مکانی و توصیفی شبکه فشار ضعیف میامی، شاهرود و دامغان آغاز شده است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۲/م/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا