اخبار ورزشی

توضیح علیرضا بیرانوند درباره ویدیوی جنجالی

توضیح علیرضا بیرانوند درباره ویدیوی جنجالی

دانیال اسماعیلی‌فر در دیدار با النصر دچار مصدومیت شد تا اکنون شرایط مدافع راست سرخ‌ها نیز برای دیدار آتی این تیم برابر الدحیل نامشخص باشد.

اما طی ساعات اخیر ویدیویی از این دیدار منتشر شده که علیرضا بیرانوند به شدت نسبت به عملکرد اسماعیلی فر معترض است و خصوصا در صحنه مصدومیتش جملاتی را در اینباره درباره وی می‌گوید.

با این حال انتشار این ویدیو طی ساعات اخیر با واکنش‌های زیادی همراه بوده تا واکنش علیرضا بیرانوند را نیز در پی داشته باشد و او در این خصوص با انتشار تصویری از خود در کنار مدافع راست سرخ‌ها بنویسید: عشق داداش بدون شک تو یکی از بهترین دفاع راست‌های ایران و آسیایی که سال‌ها پرسپولیس بزرگ می‌تونه از وجودت استفاده کنه.

شماره یک پرسپولیس که علیرغم مصدومیت در نهایت توانست در بازی با النصر سرخ‌ها را همراهی کند در گفتگوی کوتاهی که با ورزش سه داشت در اینباره گفت: در جریان بازی به هرحال این مسائل پیش می‌آید. باید اما این را بدانیم که همگی ما از بالاترین توان‌مان برای موفقیت تیم سود می‌بریم. الان بیشتر از هر زمانی به حمایت و همدلی نیاز داریم. کار سختی برای صعود پیش روی ماست و باید تلاش کنیم از فرصت‌های خودمان استفاده کنیم.

۲۵۸۲۵۸

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا