بین الملل

جهاد اسلامی: امروز ملت فلسطین نوک پیکان امت اسلامی برای دفاع از مقدسات است

جهاد اسلامی: امروز ملت فلسطین نوک پیکان امت اسلامی برای دفاع از مقدسات است

به گزارش سرویس بین الملل یولن، شیخ «بسام السعدی» یکی از مقامات ارشد جنبش جهاد اسلامی امروز شنبه در واکنش به حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری و شهادت یکی از رزمندگان مجاهد مقاومت جنین گفت: ملت فلسطین هرگز پرچم سفید را بالا نخواهد برد.

السعدی گفت: یک برنامه بلندمدت توسط رژیم جنایتکار و اشغالگر صهیونیستی برای هدف قرار دادن اردوگاه جنین و هدف قرار دادن همه مردم فلسطین در همه مکانی وجود دارد.

وی افزود:مردم فلسطین پرچم سفید را برافراشته نخواهند کرد و تا رسیدن به اهداف خود در آزادی و عزت خود به مقابله با این رژیم اشغالگر ادامه خواهند داد.

این مقام جهاد اسلامی تصریح کرد: خون‌هایی را که بر سرزمین اردوگاه جنین و در سراسر کشور جاری است، گواه بر عدم تسلیم این مردم و مقاومت در برابر اشغالگران است.

این مقام جهاد اسلامی افزود: مردم فلسطین سر نیزه همه امت عربی و اسلامی هستند و این نشان می دهد که تا رسیدن به آنچه آزادسازی سرزمین و تطهیر مقدسات می نامیم به درگیری با دشمن ادامه خواهند داد.

رژیم صهیونیستی ظهر امروز با حمله به اردوگاه جنین یک جوان مبارز فلسطینی را به شهادت رساند.

شامگاه پنجشنبه، منابع فلسطینی از انجام موفقیت‌آمیز یک عملیات استشهادی در خیابان «دزنگوف»، یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های تل‌آویو، خبر دادند. طبق گزارش رسانه‌ها، در پی این عملیات ۹ صهیونیست زخمی شدند و سه نفر دیگر کشته شدند.

عامل این عملیات که یک جوان فلسطینی ۲۹‌ساله به نام «رعد فتحی حازم» از اردوگاه جنین بود، صبح جمعه پس از چند ساعت تعقیب و گریز، به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

این چهارمین عملیات شهادت‌طلبانه در فلسطین اشغالی در حدود یک ماه اخیر بوده است. منابع عبری پس از این عملیات خبر دادند که نیروهای رژیم صهیونیستی به حالت آماده‌باش درآمدند و برخی از خیابان‌ها را بستند.

 در حالی که منابع رسانه‌ای از برنامه‌ریزی رژیم صهیونیستی برای حمله به اردوگاه جنین به بهانه هدف قرار دادن اتاق عملیات مشترک مقاومت فلسطین در این اردوگاه، خبر می‌دهند، مقاومت غزه به صهیونیست‌ها هشدار داد که هرگونه حمله به این اردوگاه به منزله عبور رژیم صهیونیستی از خط قرمز است.

انتهای پیام/.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا