سمنان

حذف امضاهای طلایی در شهرک‌های صنعتی/ واگذاری اراضی صنعتی در سمنان الکترونیکی شد

حذف امضاهای طلایی در شهرک‌های صنعتی/ واگذاری اراضی صنعتی در سمنان الکترونیکی شد

محمدرضا باقری، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار یولن در سمنان اظهار کرد: در راستای شفاف‌سازی فرآیندها و تأکید دولت مردمی، تمهیدات لازم در خصوص احصا و الکترونیکی کردن واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان انجام شد و از ابتدای امسال تمام این فرآیندها به‌صورت الکترونیکی در حال اجراست.

وی تأکید کرد: الکترونیکی شدن و حذف فرآیند کاغذی واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی از اقدامات مهم در راستای شفافیت، جمع‌آوری امضاهای طلایی و مبارزه با فساد و رانت در دولت مردمی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تصریح کرد: تمام امور مرتبط با انتخاب قطعات زمین، بارگذاری مدارک و مجوزها، ارسال فرم محاسبه قیمت و واریز وجه به‌صورت کاملاً الکترونیکی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح مراحل انتخاب و واگذاری قطعات زمین و شرایط مربوط به آن در قالب واریز وجه به‌صورت نقد و اقساط طبق جدول دستورالعمل ابلاغی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در اختیار متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان قرار می‌گیرد.

باقری بیان کرد: با توجه به جدول دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان می‌توانند زمان و نحوه پرداخت وجه را با توجه به گزینه‌های موجود در سامانه تعیین کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: تمام متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه eservice.isipo.ir نسبت به ثبت‌نام و ارائه درخواست خدمت موردنظر اقدام و عملیات تخصیص زمین را انجام دهند.

باقری بیان کرد: متقاضیان در صورت داشتن هرگونه ابهام و سؤال می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۳۷۰۷۲۳ -۰۲۳ داخلی ۲۰۵ و ۲۰۸ امور متقاضیان شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تماس بگیرند.

انتهای پیام/۷۴۰۰۲/م/ی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا