بین الملل

حماس: محکومیت مقاومت فلسطین از سوی ترکیه و بحرین قبیح است

حماس: محکومیت مقاومت فلسطین از سوی ترکیه و بحرین قبیح است

به گزارش سرویس بین الملل یولن، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین به اظهارات سفارت ترکیه در سرزمین های اشغالی و وزارت خارجه بحرین درباره عملیات های مقاومت فلسطینیان واکنش نشان داد.

قاسم گفت: ما اظهارات سفارت ترکیه و وزارت خارجه بحرین را که عملیات مقاومتی در تل آویو را محکوم کردند، تقبیح می‌کنیم.

وی ادامه داد: مقاومت ملت فلسطین به منظور دفاع از خویشتن و مقدسات است که حقی است که در همه قوانین بین المللی و موازین بشردوستانه تضمین شده است.

سخنگوی حماس تاکید کرد:سیاست تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین و مقدسات آنها یکی از اشکال تروریسم و ​​نژادپرستی در جهان است.

 منابع فلسطینی پنجشنبه شب از انجام موفقیت‌آمیز یک عملیات استشهادی در خیابان «دزنگوف»، یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های تل‌آویو، خبر دادند. طبق گزارش رسانه‌ها، در پی این عملیات نه صهیونیست زخمی شدند و دو نفر دیگر به هلاکت رسیدند.

عامل این عملیات که یک جوان فلسطینی ۲۹‌ساله به نام «رعد فتحی حازم» از اردوگاه جنین بود، صبح امروز پس از چند ساعت تعقیب و گریز، به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

این چهارمین عملیات شهادت‌طلبانه در فلسطین اشغالی در حدود یک هفته گذشته بوده است. منابع عبری پس از این عملیات خبر دادند که نیروهای رژیم صهیونیستی به حالت آماده‌باش درآمده‌اند و برخی از خیابان‌ها را بسته‌اند.

انتهای پیام/.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا