سمنان

خبر خوش برای زوج‌های نابارور/ مجوز راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری سمنان اخذ شد

خبر خوش برای زوج‌های نابارور/ مجوز راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری سمنان اخذ شد

به گزارش یولن از سمنان، علی منصفی‌راد رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان بعدازظهر امروز در نشست با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان سمنان اظهار کرد: نهادهای عمومی و انقلابی با هم‌افزایی و همکاری می‌توانند فعالیت‌ها و ارائه خدمات مشترک به اقشار مختلف مردم داشته باشند.

وی گفت: امروز معضل جمعیت یکی از مهم‌ترین معضلات و آسیب‌های اجتماعی در استان سمنان است و در همین راستا، جهاد دانشگاهی استان سمنان بنا به رسالت خود، طرح‌های فناورانه و علمی تهیه و ارائه کرده است و برای ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، پزشکی در حوزه زنان و خانواده راه‌اندازی می‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان ادامه داد: مجوز راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان از گروه پزشکی دفتر مرکزی اخذ شده و دانش فنی به‌روز در پژوهشگاه رویان و پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی کشور برای ارائه خدمات به استان سمنان منتقل می‌شود.

منصفی‌راد اضافه کرد: این طرح، هم یک کار فناورانه است و بالاتر از آن، به‌عنوان یک خدمت به جامعه محسوب می‌شود؛ تعداد زیادی از افراد جامعه، توان خروج از استان سمنان برای درمان و دریافت خدمات درمانی در استان‌های دیگر را ندارند و ایجاد یک مرکز تخصصی درمان ناباروری در این استان خلاء بزرگی را برطرف می‌کند.

وی اضافه کرد: این کار همراهی، حمایت و کمک مجموعه استان سمنان به‌ویژه نهادهای حامی مانند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و بنیاد برکت را می‌طلبد تا ان‌شاءالله طرح‌ها و برنامه‌های راه‌اندازی مراکز درمانی در حوزه سلامت بانوان اجرایی شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان بیان کرد: اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، اجرای طرح ملی توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، اتصال به بازار و ایجاد شبکه فروش تولیدات مشاغل خانگی از دیگر خدمات و فعالیت‌های انجام‌شده توسط جهاد دانشگاهی استان در جهت توانمندسازی اقشار جامعه است.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا