سمنان

دستگیری اراذل و اوباش و توقیف ۱۹ وسیله نقلیه متخلف در شاهرود

دستگیری اراذل و اوباش و توقیف ۱۹ وسیله نقلیه متخلف در شاهرود

علی کریمی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در گفت‌وگو با خبرنگار یولن در شاهرود از توقیف ده‌ها دستگاه وسیله نقلیه مزاحم و دستگیری چهار تن از اراذل واوباش در جریان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در این طرح که به‌منظور ارتقای امنیت اجتماعی و با حضور رئیس دادگستری و فرمانده انتظامی شهرستان شاهرودبه استعداد ۱۰ اکیپ محسوس و نامحسوس در پارک آبشار و برخی پارک‌های پرتجمع شهر اجرا شد، ۱۷ دستگاه موتورسیکلت مزاحم و دو دستگاه خودرو توقیف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود به اشاره به درگیری اراذل و اوباش با سرنشینان دو دستگاه خودرو در محدوده پارک آبشار گفت: این افراد که حالت طبیعی نداشتند، اقدام به تخریب شیشه یک دستگاه خودرو و ضرب و شتم یک زن و شوهر در خودرویی دیگر کردند.

کریمی گفت: در نهایت با حضور فوری مأموران، عاملان درگیری و دو نفر دیگر از اراذل و اوباشی که با مأموران پلیس درگیر شده بودند و موجب ایراد جراحت به احدی از کارکنان و خسارت به خودروی پلیس شدند، دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: به هیچ احدی اجازه نخواهیم داد که امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازد و امیدواریم دستگاه قضایی با افرادی که آسایش شهروندان را خدشه‌دار می‌کنند، با اشد مجازات برخورد کند تا به‌طور مجدد شاهد تکرار اینگونه جرائم نباشیم.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا